Tıkla Kazan butonuyla n11’de seçili kategoride %1'den %5'e kadar Paracık kazan.

%5 Paracık kazan

SON KATILIM TARİHİ: 31.12.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 31 Aralık 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi kampanyası üzerinden yönlenerek n11 web sitesinde ve n11 mobil uygulamasında yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

İstediğin tutarda alışveriş yapabilirsin. 

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Kampanyada Tıkla Kazan butonuna tıklayarak yapılacak alışverişlerde indirimlere ve kampanyalara ek %5'e varan Paracık kazanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Anne Bebek: %5
Ev Yaşam: %5
Giyim Ayakkabı: %5
Kitap Müzik Film Oyun: %5
Kozmetik Kişisel Bakım: %5
Spor Outdoor: %5
Elektronik: %1
Cep Telefonu: %1

Aşağıdaki kategorilerde Paracık kazanımı yoktur. Paracık bildirimi gitmiş olsa da mutabakatta iptal edilecektir.

Tatil ve eğlence kategorisi, mücevher ve saat kategorisi (güneş gözlüğü, mücevher, saat, altın takılar, bijuteri takılar, gümüş takılar, pırlanta takılar, takı aksesuarları, çelik takılar, yatırımlık altın ve gümüş, ikinci el antika ve koleksiyon ürünleri, 22 ayar bilezik, ziynet altın), otomotiv ve motosiklet kategorisindeki ürünler ve milli piyango dijital kod alışverişlerinde kazanım yoktur.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Toplu alımlar dışında istediğin kadar faydalanabilirsin.

1 ay içerisinde herhangi bir üründen 4 adet ve üzeri alımlar, ve/veya aynı adrese aynı müşteri tarafından yapılan herhangi bir üründen 4 adet ve üzeri alımlar, ve/veya farklı adrese aynı müşteri tarafından yapılan herhangi bir üründen 4 adet ve üzeri alımlar toplu alım olarak adlandırılır. Toplu alım tespit edilmesi durumunda siparişler iptal edilir. Toplu alımlardan Paracık hakedişi yoktur.  

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kazanılan Paracık yapılacak alışverişin sepet tutarından kargo, KDV ve varsa kısmi iade düşüldükten sonra hesaplanacaktır.

Paracıklar 70 ile 100 gün içerisinde marka onayı ile birlikte yüklenecektir.

Paracık kazanım bildirimi gelmeyen işlemlerin sorgulanması için alışveriş tarihinden sonra 1 ay içerisinde Hopi'ye bildirmen gerekir. Daha sonraki bildirimler işleme alınmayacaktır. 

Paracık yüklemelerinde marka kaynaklı gecikmeler yaşanabilir. Bu gecikmelerden Hopi sorumlu değildir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Sipariş iptal ya da iade edildiğinde aldığın ürün/ürünler üzerinden Paracık kazanma hakkı olmayacaktır. Kısmi iade yapıldığında kazanılacak Paracık tutarına, iade edilen ürünün tutarı dahil edilmeyecektir.

Hopi ve n11 kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Hopi’nin size sağladığı avantajları kullanarak Hopi İş Yerinden veya iş ortağından ("satıcı") yaptığınız alışveriş tamamen siz ve satıcı arasındadır. Satın aldığınız ürünün veya hizmetin size