Tıkla Kazan butonuyla beymenclub.com'da ve mobil uygulamasında %6 Paracık kazan.

%6 Paracık kazan

SON KATILIM TARİHİ: 31.12.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 31 Aralık 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi kampanyası üzerinden yönlenerek Beymen Club web sitesinde ve uygulamasında yapılacak alışverişlerde %6 Paracık kazanabilirsin. Beymen Club uygulamasında yıl içerisinde yapacağın sadece ilk siparişine özel %6 Paracık'a ek olarak 50 Paracık kazanabilirsin.

Paracık kazanabilmek için Beymen Club'da üyelik oluşturman ve giriş yapman gerekiyor.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

%6 Paracık kazanmak için istediğin tutarda alışveriş yapabilirsin. 

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Tıkla Kazan butonuna tıklayarak Beymen Club web sitesinde ve uygulamasında yapacağın alışverişlerinde %6 Paracık kazanabilirsin. Beymen Club uygulamasından yıl içerisinde yapacağın sadece ilk siparişine özel 50 Paracık kazanabilirsin. Kampanyaya ait detayları aşağıdaki özel koşullar kısmından okuyabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Aşağıdaki kampanyalara ait ürünler haricinde tüm ürünlerde geçerlidir.

Kişiye özel tanımlanmış Beymen kampanyaları ve Beymen&Friends kampanyaları ile ürün alımlarında paracık bildirimi gitse de mutabakat sonrası iptal edilecektir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Aynı ay içerisinde yapılan sadece ilk alışverişte Paracık kazanılabilir.

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kazanılan Paracık yapılacak alışverişin sepet tutarından kargo, KDV ve varsa kısmi iade düşüldükten sonra hesaplanacaktır.   
Paracık ile ödeme yapılan alışverişlerden Paracık kazanım hakkı yoktur.

Uzaktan satış (Mağazadan Teslim Al) alışverişlerinde Paracık hakedişi yoktur.

Kampanyaya Beymen uygulamasından yapılan alışverişler dahil değildir, Beymen Club uygulamasından yıl içerisinde yapacağın sadece ilk sipariş özelinde 50 Paracık kazanım hakkı vardır. İlk siparişe ait 50 Paracık kazanımı bildirimi kullanıcıya gitmemektedir. Marka ile mutabakat sonrası manuel yüklenecektir.

Paracıklar yapılan alışveriş tarihinden sonra 30 ile 60 gün içerisinde yüklenecektir. 

Paracık kazanım bildirimi gelmeyen işlemlerin sorgulanması için alışveriş tarihinden sonra 1 ay içerisinde Hopi'ye bildirmen gerekir. Daha sonraki bildirimler işleme alınmayacaktır. 

Paracık yüklemelerinde marka kaynaklı gecikmeler yaşanabilir. Bu gecikmelerden Hopi sorumlu değildir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Sipariş iptal ya da iade edildiğinde aldığın ürün/ürünler üzerinden Paracık kazanma hakkı olmayacaktır. Kısmi iade yapıldığında kazanılacak Paracık tutarına, iade edilen ürünün tutarı dahil edilmeyecektir.

Hopi ve Beymen Club kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Hopi’nin size sağladığı avantajları kullanarak Hopi İş Yerinden veya iş ortağından ("satıcı") yaptığınız alışveriş tamamen siz ve satıcı arasındadır. Satın aldığınız ürünün veya hizmetin size sunulması, tamamen satıcının sorumluluğundadır. Hopi, kampanya dahilinde satıcıdan satın aldığınız herhangi bir ürün veya hizmetin tarafınıza teslim edileceğini/sağlanacağını garanti etmez.