Tıkla Kazan butonuyla touristica.com.tr'den yapacağın rezervasyonlarında %1,5 Paracık kazan.Paracık'a ek 40,000 TL üzeri alışverişlerinde 2,000 TL Hediye. Detaylar aşağıda.

%1,5 Paracık + 2,000 TL Hediye

SON KATILIM TARİHİ: 31.12.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 30 Haziran 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi kampanyası üzerinden yönlenerek Touristica web sitesinden yapılacak rezervasyonlarında geçerlidir. Touristica mobil uygulamasında ve acentelerde geçerli değildir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

İstediğin tutarda rezervasyon yapabilirsin.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Kampanyada Tıkla Kazan butonuna tıklayarak Touristica websitesinden yapacağın rezervasyonlarında %1,5 Paracık kazanabilirsin.Paracık hak edilebilmesi için konaklamanın gerçekleşmesi gerekmektedir.

HOPI2000 kodu ile 40.000 TL ve üzeri yapılan ödemelerde 2.000 TL indirim kazanabilirsin.

Kupon kodu: HOPI2000

Kupon Kodu tüm ürünlerde

 40.000 TL ve üzeri verilen siparişlerde 30 Haziran 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir. 

*Toplam tutarda ekstra hizmet ve ulaşım bedelleri dahil değildir.Aynı sepette yalnızca bir kupon kodu kullanılabilir. Sitedeki diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Tüm rezervasyonlarda geçerlidir.Paracık hak edilebilmesi için konaklamanın gerçekleşmesi gerekmektedir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

İstediğin kadar faydalanabilirsin. 

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kazanılan Paracık yapılacak rezervasyondan KDV düşüldükten sonra hesaplanacaktır.

Paracıklar konaklama gerçekleştikten sonra 60 ile 90 gün içerisinde yüklenecektir.

Sadece web satışlarında Paracık kazanım hakkı vardır. Touristica uygulamasından veya acentelerinden yapılan rezervasyonlarda Paracık kazanım hakkı yoktur.

Konaklaması gerçekleşmeyen rezervasyonlar için Paracık kazanım hakkı yoktur.

Kupon kodu ile yapılan rezervasyonlarda Paracık kazanım hakkı vardır.
 
Paracık kazanım bildirimi gelmeyen işlemlerin sorgulanması için rezervasyon tarihinden sonra 1 ay içerisinde Hopi'ye bildirmen gerekir. Daha sonraki bildirimler işleme alınmayacaktır.Paracık yüklemelerinde marka kaynaklı gecikmeler yaşanabilir. Bu gecikmelerden Hopi sorumlu değildir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Sipariş iptal ya da iade edildiğinde aldığın ürün/ürünler üzerinden Paracık kazanma hakkı olmayacaktır. Kısmi iade yapıldığında kazanılacak Paracık tutarına, iade edilen ürünün tutarı dahil edilmeyecektir. 

Hopi ve Touristica kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Hopi’nin size sağladığı avantajları kullanarak Hopi İş Yerinden veya iş ortağından ("satıcı") yaptığınız alışveriş tamamen siz ve satıcı arasındadır. Satın aldığınız ürünün veya hizmetin size sunulması, tamamen satıcının sorumluluğundadır. Hopi, kampanya dahilinde satıcıdan satın aldığınız herhangi bir ürün veya hizmetin tarafınıza teslim edileceğini/sağlanacağını garanti etmez.