Tıkla Kazan butonuyla teknosa.com'da seçili kategorilerde %0,35'ten %0,50'ye kadar Paracık kazan. Detaylar aşağıda.

%0,50 Paracık kazan

SON KATILIM TARİHİ: 31.12.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 31 Aralık 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi kampanyası üzerinden yönlenerek Teknosa websitesinde yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Teknosa mobil uygulamasından yapılacak alışverişlerde Paracık kazanımı yoktur.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

İstediğin tutarda alışveriş yapabilirsin.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Kampanyada Tıkla Kazan butonuna tıklayarak yapılacak alışverişlerde indirimlere ve kampanyalara ek %50'ye varan Paracık kazanabilirsin.

Kişisel Bakım: %0,50
Ev ve Yaşam: %0,50
Müzik Enstrüman ve Ekipman: %0,35
Elektrikli Ev Aletleri: %0,35
Beyaz Eşya & Ankastre: %0,35
Telefon: %0,35
Bilgisayar & Tablet: %0,35
Televizyon & Ses Görüntü Sistemleri: %0,35
Konsol, Oyun & Oyuncu Ekipmanları: %0,35
Fotoğraf Makinesi & Kamera: %0,35
Ofis Malzeme Mobilyaları: %0,35
Spor Outdoor: %0,35

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Aşağıdaki şartlar dışındaki tüm ürünlerde geçerlidir:

Toplu alımlarda, kurumsal üyelerin satışlarında, kurulum destek ve servis paketlerinde, hobi ve eğlence ürünlerinde, call center satışlarında, Disney Collection ürünlerinde, mobil uygulama üzerinden gerçekleşen satışlarda ve hediye çekleri ile yapılan alışverişlerden Paracık kazanımı yoktur. Paracık bildirimi gitse de mutabakat sonrası şartlara uymayan işlemlerin Paracık yüklemeleri yapılmayacaktır.

Satıcısı Teknosa olmayan alışverişlerde Paracık kazanımı yoktur. Paracık bildirimi gitse de mutabakat sonrası iptal edilecektir.

Toplu Alım: “1 ay içerisinde herhangi bir üründen 3 adet ve üzeri alımlar, ve/veya aynı adrese aynı müşteri tarafından yapılan herhangi bir üründen 3 adet ve üzeri alımlar, ve/veya farklı adrese aynı müşteri tarafından yapılan herhangi bir üründen 3 adet ve üzeri alımlar ” toplu alım olarak adlandırılır.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

İstediğin kadar faydalanabilirsin. 

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kazanılan Paracık yapılacak alışverişin sepet tutarından kargo, KDV ve varsa kısmi iade düşüldükten sonra hesaplanacaktır.
 
Paracıklar yapılan alışveriş tarihinden sonra 130 ile 160 gün içerisinde yüklenecektir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Sipariş iptal ya da iade edildiğinde aldığın ürün/ürünler üzerinden Paracık kazanma hakkı olmayacaktır. Kısmi iade yapıldığında kazanılacak Paracık tutarına, iade edilen ürünün tutarı dahil edilmeyecektir.     
Hopi ve Teknosa kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Hopi’nin size sağladığı avantajları kullanarak Hopi İş Yerinden veya iş ortağından ("satıcı") yaptığınız alışveriş tamamen siz ve satıcı arasındadır. Satın aldığınız ürünün veya hizmetin size sunulması, tamamen satıcının sorumluluğundadır. Hopi, kampanya dahilinde satıcıdan satın aldığınız herhangi bir ürün veya hizmetin tarafınıza teslim edileceğini/sağlanacağını garanti etmez.