N11 Kampanya & İndirim

Tıkla Kazan butonuyla n11’de seçili kategoride %1'den %4'e kadar Paracık kazan Hopipay Kart’ınla öde anında yüklensin.

%4 Paracık kazan

SON KATILIM TARİHİ: 31.12.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 31 Aralık 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi kampanyası üzerinden yönlenerek n11 web sitesinde ve n11 mobil uygulamasında yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

İstediğin tutarda alışveriş yapabilirsin. 

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Kampanyada Tıkla Kazan butonuna tıklayarak yapılacak alışverişlerde indirimlere ve kampanyalara ek %4'e varan Paracık kazanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Anne Bebek: %4
Ev Yaşam: %4
Giyim Ayakkabı: %4
Kitap Müzik Film Oyun: %4
Kozmetik Kişisel Bakım: %4
Mücevher Saat: %4 (Yatırımlık Altın&Gümüş ve 2. El Antika&Koleksiyon kategorileri hariç)
Otomotiv Motosiklet %4 (Aksesuar&Tunning kategorisi)
Spor Outdoor: %4
Tatil Eğlence: %4
Elektronik: %1
Cep Telefonu: %1

Aşağıdaki kategorilerde Paracık kazanımı yoktur. Paracık bildirimi gitmiş olsa da mutabakatta iptal edilecektir.

-Yatırımlık Altın, Gümüş, Milli Piyango, Otomobil ve 2. El Antika&Koleksiyon ürünlerinde Paracık kazanımı yoktur. 

-Otomotiv & Motosiklet kategorisinde yer alan Yedek Parça, Ses Sistemleri & Navigasyon, Lastik & Jant, Motosiklet, Traktör, Otomobil, Motosiklet ürünlerinde Paracık kazanımı yoktur. 

-Saat, Güneş Gözlüğü, Altın Takılar, Pırlanta Takılar, Gümüş Takılar, Çelik Takılar, Bijuteri Takılar, Aksesuar ve Takı Aksesuarları alt kategorilerinden yapılacak sepet tutarı 2000 TL üzeri alışverişlerde Paracık kazanımı yoktur. 

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Toplu alımlar dışında istediğin kadar faydalanabilirsin.

1 ay içerisinde herhangi bir üründen 4 adet ve üzeri alımlar, ve/veya aynı adrese aynı müşteri tarafından yapılan herhangi bir üründen 4 adet ve üzeri alımlar, ve/veya farklı adrese aynı müşteri tarafından yapılan herhangi bir üründen 4 adet ve üzeri alımlar toplu alım olarak adlandırılır. Toplu alım tespit edilmesi durumunda siparişler iptal edilir. Toplu alımlardan Paracık hakedişi yoktur.  

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kazanılan Paracık yapılacak alışverişin sepet tutarından kargo, KDV ve varsa kısmi iade düşüldükten sonra hesaplanacaktır.

Tıkla Anında Kazan Programı kapsamında tek seferde 2,000 TL sepet tutarı altında olan ve ödemenin Hopipay Kart ile yapıldığı alışverişlerde kazanılan Paracıklar, aynı gün içerisinde yüklenecektir. Program dahilinde 1 kullanıcı 1 ayda maksimum 500 Paracık kazanabilir.
 
Alışveriş iadesi/iptali durumunda yüklenen Paracıklar iade tutarında geri alınacaktır. İptal veya iadelerde yeterli Paracık bakiyesi olmaması durumunda, sonraki Paracık kazanımlarından düşülecektir.
 
Hopipay Kart ile yapılmayan ve/veya sepet tutarı 2,000 TL ve üzeri olan alışverişlerde kazanılan Paracıklar, alışveriş tarihinden sonra 70 ile 100 gün içerisinde marka onayı ile birlikte yüklenecektir.

Sepet tutarı 2,000 TL ve üzeri olan alışverişlerde Hopipay Kart ile yapılsa dahi Tıkla Anında Kazan programından faydalanılamayacaktır.
 
Tıkla Anında Kazan Programı kapsamında 500 Paracık'a ulaşılması durumunda kazanılan Paracıklar 70 ile 100 gün içerisinde marka onayı ile birlikte yüklenecektir.

Tıkla Anında Kazan Programı kapsamında, toplu ürün alımlarında Paracık yüklense de mutabakat sonrası geri alınacaktır.

Tıkla Anında Kazan Programı kapsamında, Yatırımlık Altın, Gümüş, Milli Piyango, Otomobil ve 2. El Antika&Koleksiyon kategorilerinden yapacağın alışverişlerde Paracık yüklense de mutabakat sonrası geri alınacaktır.

Paracık kazanım bildirimi gelmeyen işlemlerin sorgulanması için alışveriş tarihinden sonra 1 ay içerisinde Hopi'ye bildirmen gerekir. Daha sonraki bildirimler işleme alınmayacaktır. 

Paracık yüklemelerinde marka kaynaklı gecikmeler yaşanabilir. Bu gecikmelerden Hopi sorumlu değildir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Sipariş iptal ya da iade edildiğinde aldığın ürün/ürünler üzerinden Paracık kazanma hakkı olmayacaktır. Kısmi iade yapıldığında kazanılacak Paracık tutarına, iade edilen ürünün tutarı dahil edilmeyecektir.

Hopi ve n11 kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Hopi’nin size sağladığı avantajları kullanarak Hopi İş Yerinden veya iş ortağından ("satıcı") yaptığınız alışveriş tamamen siz ve satıcı arasındadır. Satın aldığınız ürünün veya hizmetin size sunulması, tamamen satıcının sorumluluğundadır. Hopi, kampanya dahilinde satıcıdan satın aldığınız herhangi bir ürün veya hizmetin tarafınıza teslim edileceğini/sağlanacağını garanti etmez.