N11 Kampanya & İndirim

Tıkla Kazan butonuna tıklayarak n11 websitesinde ve n11 uygulamasında yapacağın alışverişlerinde tüm indirim ve kampanyalara ek %4'e varan Paracık kazan

%4'e varan Paracık kazan

SON KATILIM TARİHİ: 05.04.2023

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 31 Aralık 2023 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi kampanyası üzerinden yönlenerek n11 web sitesinde ve n11 uygulamasında yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

İstediğin tutarda alışveriş yapabilirsin. 

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Kampanyada Tıkla Kazan butonuna tıklayarak yapılacak alışverişlerde indirimlere ve kampanyalara ek %4'e varan Paracık kazanılabilir.

Elektronik ve cep telefonu kategorisindeki alışverişlerinde %1 Paracık, diğer kategorilerde %4 Paracık kazanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Anne Bebek: 4.00%
Ev Yaşam: 4.00%
Giyim Ayakkabı: 4.00%
Kitap Müzik Film Oyun: 4.00%
Kozmetik Kişisel Bakım: 4.00% 
Mücevher Saat: 4.00% (Yatırımlık Altın&Gümüş, Altın Takılar, Pırlanta Takılar ve 2. El Antika&Koleksiyon hariç)
Otomotiv Motosiklet: 4.00%
Spor Outdoor: 4.00%
Tatil Eğlence: 4.00%
Elektronik: 1.00%
Cep Telefonu: 1.00%
Toplu alım: 0.00%
Altın & Gümüş & Milli Piyango: 0.00%
Otomobil: 0.00%
 
Altın, Gümüş, Milli Piyango, Otomobil, Yatırımlık Altın&Gümüş, Altın Takılar, Pırlanta Takılar ve 2. El Antika&Koleksiyon kategorilerinde geçerli değildir.

Saat, Güneş Gözlüğü, Gümüş Takılar, Çelik Takılar, Bijuteri Takılar, Aksesuar ve Takı Aksesuarları alt kategorileri için sepet tutarı 5000 TL üzeri alışverişlerde Paracık hakedişi yoktur. Kazanım bildirimi gelmiş olsa da mutabakat sonrası düzenlenecektir. 

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Toplu alımlar dışında istediğin kadar faydalanabilirsin.

1 ay içerisinde herhangi bir üründen 4 adet ve üzeri alımlar, ve/veya aynı adrese aynı müşteri tarafından yapılan herhangi bir üründen 4 adet ve üzeri alımlar, ve/veya farklı adrese aynı müşteri tarafından yapılan herhangi bir üründen 4 adet ve üzeri alımlar toplu alım olarak adlandırılır. Toplu alım tespit edilmesi durumunda siparişler iptal edilir. Toplu alımlardan Paracık hakedişi yoktur.  

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kazanılan Paracık yapılacak alışverişin sepet tutarından kargo, KDV ve varsa kısmi iade düşüldükten sonra hesaplanacaktır.

Paracıklar n11'da yaptığın alışveriş tarihinden sonra 60 ile 90 gün içerisinde yüklenecektir.

Paracık kazanım bildirimi gelmeyen işlemlerin sorgulanması için alışveriş tarihinden sonra 1 ay içerisinde Hopi'ye bildirmen gerekir. Daha sonraki bildirimler işleme alınmayacaktır. 

Paracık yüklemelerinde marka kaynaklı gecikmeler yaşanabilir. Bu gecikmelerden Hopi sorumlu değildir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Sipariş iptal ya da iade edildiğinde aldığın ürün/ürünler üzerinden Paracık kazanma hakkı olmayacaktır. Kısmi iade yapıldığında kazanılacak Paracık tutarına, iade edilen ürünün tutarı dahil edilmeyecektir.

Hopi ve n11 kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Hopi’nin size sağladığı avantajları kullanarak Hopi İş Yerinden veya iş ortağından ("satıcı") yaptığınız alışveriş tamamen siz ve satıcı arasındadır. Satın aldığınız ürünün veya hizmetin size sunulması, tamamen satıcının sorumluluğundadır. Hopi, kampanya dahilinde satıcıdan satın aldığınız herhangi bir ürün veya hizmetin tarafınıza teslim edileceğini/sağlanacağını garanti etmez.