HEPSİBURADA

Tıkla Kazan butonuna tıklayarak hepsiburada.com'dan yapacağın alışverişlerinde tüm indirim ve kampanyalara ek %4'e varan Paracık kazan

SON KATILIM TARİHİ: 31.12.2022

KULLANIM ŞARTLARI

Tıkla Kazan butonuna tıklayarak hepsiburada.com'dan yapacağın alışverişlerinde tüm indirim ve kampanyalara ek %4'e varan Paracık kazan

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
31 Aralık 2022 23:59'a kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
Hopi kampanyası üzerinden yönlenerek www.hepsiburada.com.tr web sitesinde yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Hepsiburada uygulamasından yapılacak alışverişler dahil değildir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?
İstediğin tutarda alışveriş yapabilirsin. 

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?
Kampanyada Tıkla Kazan butonuna tıklayarak yapılacak alışverişlerde indirim ve kampanyalara ek %4'e varan Paracık kazanılabilir. 
Moda alışverişlerinde %4 Paracık
Supermarket ve elektronik dışı alışverişlerinde %2 Paracık kazanılabilir.

Paracık kazanım bildirimi gelmeyen alışverişler için Paracık yüklemesi yapılmayacaktır.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?
Elektronik, altın, takı, mücevher, kontör ve cep telefonu dışındaki kategorilerde geçerlidir.

Hediye çeki ile yapılan alışverişler, çoklu ürünler ve avantajlı paket alışverişleri dahil değildir.

1 ay içerisinde herhangi bir üründen 6 adet ve üzeri alımlar, ve/veya aynı adrese aynı müşteri tarafından yapılan herhangi bir üründen 2 adet ve üzeri alımlar, ve/veya farklı adrese aynı müşteri tarafından yapılan herhangi bir üründen 6 adet ve üzeri alımlar toplu alım olarak adlandırılır. Toplu alımlarda sadece 1 ürün için Paracık verilecektir. Hepsiburada ve Hopi ‘Toplu Alım’ tanımını değiştirme hakkını saklı tutar. Hepsiburada ve Hopi kötü niyetli bir kullanım tespit ettiğinde herhangi bir neden göstermeden Paracık vermeme hakkını saklı tutar.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?
İstediğin kadar faydalanabilirsin. 

Kampanyaya özel diğer koşullar
Kazanılan Paracık yapılacak alışverişin sepet tutarından kargo, KDV ve varsa kısmi iade düşüldükten sonra hesaplanacaktır. 

Paracıklar yapılan alışveriş tarihinden sonra 60 ile 90 gün içerisinde yüklenecektir. 

Paracık yüklemelerinde marka kaynaklı gecikmeler yaşanabilir. Bu gecikmelerden Hopi sorumlu değildir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?
Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Sipariş iptal ya da iade edildiğinde aldığın ürün/ürünler üzerinden Paracık kazanma hakkı olmayacaktır. Kısmi iade yapıldığında kazanılacak Paracık tutarına, iade edilen ürünün tutarı dahil edilmeyecektir.     

Hopi ve Hepsiburada kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Hopi’nin size sağladığı avantajları kullanarak Hopi İş Yerinden veya iş ortağından ("satıcı") yaptığınız alışveriş tamamen siz ve satıcı arasındadır. Satın aldığınız ürünün veya hizmetin size sunulması, tamamen satıcının sorumluluğundadır. Hopi, kampanya dahilinde satıcıdan satın aldığınız herhangi bir ürün veya hizmetin tarafınıza teslim edileceğini/sağlanacağını garanti etmez.

LİSTEYE KAYDEDİLDİ