TEKNOSA Kampanya & İndirim

Teknosa.com'da ve mağazalarında yapacağın alışverişlerinde %5 indirim kazan.

%5 indirim kazan

SON KATILIM TARİHİ: 31.08.2023

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 31 Ağustos 2023 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi'den alınacak teklif kodunun Teknosa mağazalarında kod aktifleştirme işleminin gerçekleştirildiği cep telefonunun söylenmesiyle, Teknosa.com’da ise kod aktifleştirmenin ardından üye girişi yapılıp, sepet adımında Size Özel Kampanyalar listesinden ilgili kampanyayı seçerek gerçekleştirilecek alışverişlerde geçerlidir. 

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

Şartları sağlanan tek fatura ile alışverişlerinde en fazla %5 indirim kazanabilirsin.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Şartları sağlanan tek fatura ile alışverişlerinde en fazla %5 indirim kazanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Apple, Monster, Dyson, Airfryer, Bosch, Sony PS5 ve Microsoft Xbox Series X&Series S konsollar, robot süpürgeler,  Harici Diskler, Hafıza kartları ve Dijital kartlar dışındaki tüm ürünlerde geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Kampanyadan sadece 1 kere faydalanabilirsin.

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kampanya Firma’nın devam eden indirimleri ve kampanyaları ile birleştirilemez. 

Hopi ve Teknosa kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. 

Kampanyadan sadece TeknoClub üyesi olarak faydalanılabilir. TeknoClub’a üye olmak için, TeknoClub yazıp 7889'a mesaj atarak üyelik işlemlerinizi başlatabilirsin.

Promosyon kodunu aktifleşrtirip kampanyaya dahil olabilmek için, iletilen promosyon kodunun, TKNS boşluk kod yazılarak 7889'a gönderilmesi yeterlidir.
(ÖRN: TKNS 123456)

teknosa.com’da yapılacak olan alışverişlerde kampanya sadece Teknosa satıcılı ürünlerde geçerlidir


Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.
Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.