HEPSİBURADA Kampanya & İndirim

Tıkla Kazan butonuyla hepsiburada.com'da %2 Paracık kazan. hopipay kart’ınla öde, anında yüklensin.

%2 Paracık kazan

SON KATILIM TARİHİ: 30.11.2023

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

31 Aralık 2023 23:59'a kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi kampanyası üzerinden yönlenerek Hepsiburada web sitesinde yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Hepsiburada mobil uygulamasından yapılacak alışverişlerde Paracık kazanımı yoktur.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

İstediğin tutarda alışveriş yapabilirsin. 

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Kampanyada Tıkla Kazan butonuna tıklayarak yapılacak alışverişlerde indirim ve kampanyalara ek %2 Paracık kazanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Aşağıdaki kategorilerdeki ürün alışverişlerinde

Paracık kazanımı vardır:
Ev, Yaşam, Kırtasiye, Ofis: 2%
Oto, Bahçe, Yapı Market: 2%
Anne, Bebek, Oyuncak: 2%
Spor, Outdoor: 2%
Kozmetik, Kişisel Bakım: %2
Süpermarket & Pet Shop: 2%
Kitap, Müzik, Film, Hobi: 2%
Moda: 2% (Yurtdışı ürünleri hariç)

Aşağıdaki kategorilerdeki ürün alışverişlerinde Paracık kazanımı yoktur
Elektronik
Altın, Takı, Mücevher
Kontör
Cep telefonu

Bu kategorilerdeki alışverişlerde Paracık bildirimi gitse de mutabakat sonrası iptal edilecektir.

Yurtdışı ürünlerinde Paracık kazanımı yoktur, Paracık bildirimi gitse de mutabakat sonrası iptal edilecektir.

Hediye çeki ile yapılan alışverişler, çoklu ürünler ve avantajlı paket alışverişleri dahil değildir.

1 ay içerisinde herhangi bir üründen 6 adet ve üzeri alımlar, ve/veya aynı adrese aynı müşteri tarafından yapılan herhangi bir üründen 2 adet ve üzeri alımlar, ve/veya farklı adrese aynı müşteri tarafından yapılan herhangi bir üründen 6 adet ve üzeri alımlar ” toplu alım olarak adlandırılır ve Paracık kazanımı yoktur.

Hepsiburada ‘Toplu Alım’ tanımını değiştirme hakkını saklı tutar. Hepsiburada ve Hopi kötü niyetli bir kullanım tespit ettiğinde herhangi bir neden göstermeden komisyon vermeme hakkını saklı tutar.

Paracık kazanım bildirimi gelmeyen alışverişler için Paracık yüklemesi yapılmayacaktır. Kampanya katılım şartlarının sağlandığının tespitinde her halükârda Hopi kayıtları esas alınır.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

İstediğin kadar faydalanabilirsin. 

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kazanılan Paracık yapılacak alışverişin sepet tutarından kargo, KDV ve varsa kısmi iade düşüldükten sonra hesaplanacaktır. 

Tıkla Anında Kazan Programı kapsamında tek seferde 2,000 TL sepet tutarı altında olan ve ödemenin hopipay kart ile yapıldığı alışverişlerde kazanılan Paracıklar, aynı gün içerisinde yüklenecektir. Program dahilinde 1 kullanıcı 1 ayda maksimum 500 Paracık kazanabilir.

Alışveriş iadesi/iptali durumunda yüklenen Paracıklar iade tutarında geri alınacaktır. İptal veya iadelerde yeterli Paracık bakiyesi olmaması durumunda, sonraki Paracık kazanımlarından düşülecektir.
 
hopipay kart ile yapılmayan ve/veya sepet tutarı 2,000 TL ve üzeri olan alışverişlerde kazanılan Paracıklar, alışveriş tarihinden sonra 90 ile 120 gün içerisinde marka onayı ile birlikte yüklenecektir. 

Sepet tutarı 2,000 TL ve üzeri olan alışverişlerde hopipay kart ile yapılsa dahi Tıkla Anında Kazan programından faydalanılamayacaktır.

Tıkla Anında Kazan Programı kapsamında 500 Paracık'a ulaşılması durumunda kazanılan Paracıklar 90 ile 120 gün içerisinde marka onayı ile birlikte yüklenecektir. 

Tıkla Anında Kazan Programı kapsamında, yurtdışı ürün alımlarında ve toplu alımlarda Paracık yüklense de mutabakat sonrası geri alınacaktır.

Paracık yüklemelerinde marka kaynaklı gecikmeler yaşanabilir. Bu gecikmelerden Hopi sorumlu değildir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Sipariş iptal ya da iade edildiğinde aldığın ürün/ürünler üzerinden Paracık kazanma hakkı olmayacaktır. Kısmi iade yapıldığında kazanılacak Paracık tutarına, iade edilen ürünün tutarı dahil edilmeyecektir.     

Hopi ve Hepsiburada kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Hopi’nin size sağladığı avantajları kullanarak Hopi İş Yerinden veya iş ortağından ("satıcı") yaptığınız alışveriş tamamen siz ve satıcı arasındadır. Satın aldığınız ürünün veya hizmetin size sunulması, tamamen satıcının sorumluluğundadır. Hopi, kampanya dahilinde satıcıdan satın aldığınız herhangi bir ürün veya hizmetin tarafınıza teslim edileceğini/sağlanacağını garanti etmez.