Boyner mağazalarında 200 Hediye Paracık'ın 3.000 TL ve üzeri alışverişlerinde 300 TL, 5.000 TL ve üzeri alışverişlerinde 500 TL ve 7.000 TL ve üzerine 750 TL değerinde!

750 TL değerinde

SON KATILIM TARİHİ: 22.07.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 22 Temmuz 2024 23:59 tarihleri arasında  geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi üyesi Boyner, Boyner Sports, Dynamics, YKM mağazalarında Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

Şartları sağlanan tek fatura ile 2.500 TL alışveriş yapman yeterli olacaktır.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Kampanya kapsamında 200 Paracık'ını, 
2.500 TL ve üzeri alışverişinde 200 TL değerinde,
3.000 TL ve üzeri alışverişlerinde 300 TL değerinde,
5.000 TL ve üzeri alışverişinde 500 TL değerinde,
7.000 TL ve üzeri alışverişinde 750 TL değerinde kullanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Katlanarak kullanılacak Hediye Paracıklar, toplu alımlarda, Gift Card alımlarında, Pttem Kart, Totem Kart, Multinet, Edenred, Sodexo, Iwallet kartlarında geçerli değildir. Kampanya, Outlet mağazalarda, kozmetik ve elektrikli ev aletlerinde geçerli değildir. Boyner ve YKM mağazalarında Mavi, Skechers, Adidas, Nike, Welder, The North Face, Columbia, Helly Hansen,UGG, GAP, Marks & Spencer, İpekyol ve Twist  markalarında geçerli değildir. Kampanya 2023 İlkbahar / Yaz, Sonbahar / Kış sezonu ürünleri ile sezonsuz ürünlerde geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Kampanyadan dilediğin kadar faydalanabilirsin.
1 Boyner hesabı üzerinden 1'den fazla Hopi hesabı faydalanılamaz.

Kampanyaya özel diğer koşullar

Paracıklar, toplu alımlarda, Gift Card alımlarında, Pttem Kart, Totem Kart, Multinet, Edenred, Sodexo, Iwallet kartlarında geçerli değildir.
Kampanya Firma’nın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez.
Hopi ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Paylaş kazan koşulları

 
Paylaş Kazan kampanyasından Paracık kazanmak için önce paylaşım yapılan kişilerin link ile hopi'ye yönlendirilmesi gerekir.
 
Linkin paylaşılması ardından 2 gün içerisinde alışveriş yapılmalıdır. Linkle kampanyadan faydalanıldığında kargo/kdv hariç sepet tutarı üzerinden

%5 Paracık kazanılabilir.
 
Kazanım için alışverişin paylaşılan kampanya/ürün/listeden olma zorunluluğu yoktur. Kampanyaya dahil olan tüm ürün ve kampanyalardan yapılan alışverişlerden Paracık kazanılır.
 
Sadece hopi'den Paylaş Kazan etiketi olan ürün ve kampanyalardan alışveriş yapıldığında Paracık kazanılır.
 
Marka ve kategori bazında kazanım oranları farklılık gösterebilir.
 
Kazanılan Paracıklar, 30 günlük onay süreci tamamlandıktan sonra hopi cüzdanına yatırılır.
 
Kazanılan Paracıklar, Paylaştıklarım ve Cüzdanım sayfalarından takip edilebilir.
 
Aylık olarak maksimum ve toplamda 500 Paracık kazanılır.
 
Paylaşılan link üzerinden, paylaşan kişi alışveriş yaptığında Paracık kazanılmaz.
 
Kazanılan Paracıklar, hopi ürünlerinde ve üye iş yerlerinde harcanabilir.
 
Paracıkların geçerlilik süresi 1 yıldır.hopi kampanya koşullarında değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar.
 
Kampanyada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan kullanıcıların belirlenmesi durumunda bu kullanıcılar ödüle hak kazanamayacak olup, hopi'nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
 
Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
 
Katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul eder.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopi'nin ödül puanı Paracık'lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık'lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Kampanya kapsamında alınan bu Ürün(ler) usulünce iade edilir/değiştirilir ise Hopi programında Ürünler için kazanılan Paracık tutarları müşteriden geri alınır.Müşterinin başka yeterli Paracık'ı yoksa iade olunacak satış bedelinden nakden (İMF vb. düzenlenmişse tutarından) indirilerek alınır. Bire bir değişimlerde aradaki fark müşteriden talep edilmez. Haksız kazanılan/kullanılan tüm Paracıklar/ilgili ürünler için de aynı işlem yapılır. Uygulama indirimi/kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir. CardFinans ve Maximum Kart'a özel kozmetik ve gıda dışı alışverişlerde vade farksız 6 aya kadar taksit sunulur.  Detaylı bilgi kasa, müşteri ilişkileri ve hopi.com.tr'de!.