Bazı oyunlar bir gecede biter, bazı oyunların ise sadece bir bölümü bile gecelerce sürer. Evde oyun oynamaya daha çok vakit ayırabildiğin bu günlerde seni uzun süre eğlendirecek birkaç oyun seçtim. Hazırsan başlayalım!

Durma Dans Et (Just Dance)


Müziği duyar duymaz kendini piste atanlardansan bu oyun tam sana göre. Hem özgürce dans et hem spor yaparak formda kal. Dans kariyerine ister tek başına başlayıp rekorları altüst et; istersen evdekileri de yanına al, hep hayalini kurduğun dans grubun gerçek olsun. Oyunu buradan alabilirsin.

 

Teknik Direktör Ol (Football Manager)


İşte yılların nasıl geçtiğini fark etmeyeceğin bir oyun! Tabii ki Football Manager’dan bahsediyorum. Yöresel liglerden başlayıp Süper Lig’e, hatta Şampiyonlar Ligi finaline uzanan bir yolculuğa çıkabilir, teknik direktörlükte kariyer basamaklarını hızla tırmanabilirsin. Football Manager serisinin bu son oyununda altyapıdan yetiştirdiğin futbolcunun emekli olduğunu bile görebilirsin. :) Oyunu buradan alabilirsin. 

​Hayatı Oyuna Taşı (The Sims 4)

Başkalarının hayatlarına bakıp gıpta etmek gibi bir huyun varsa bu senin oyunun. The Sims serisinin çıkan son oyunu olan Sims 4’te Sim’lerini yarat, evlerini döşe, onlara iş bul, para kazandır, sonra? Sonrası sana kalmış. Sim’inin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı unutma. Belki bu süreçte onu hayatının aşkıyla tanıştırır, Sim’inin mürüvvetini bile görürsün. :) Oyunu buradan alabilirsin.
 

Yarışa Hazır Mısın? (Need for Speed Serisi)


Need for Speed Heat; araba yarışı oyunlarına yeni bir soluk getiriyor. Amerika’nın doğu kıyısında başlayan hikâyede, başarılı bir yarışçı olmanın püf noktası ise gece-gündüz zaman dilimini verimli kullanabilmek. Tabii bunu yaparken polisleri de hesaba katman gerekiyor, zira oyunda polisler peşini asla bırakmıyor. Onlardan kurtulabilmenin tek yolu ise güvenli bir eve ulaşmak. Need for Speed’de direksiyon ile marifetlerini gösterebilir, geceleri yer altı yarışlarına katılabilirsin. Bu oyunun keyfini artıracak bir direksiyon önerim var. Oyunu da buradan alabilirsin.
 

Reflekslerin Ne Kadar İyi? (Call of Duty Modern Warfare)


Bu listeye bir de birinci şahıs aksiyon oyunu eklemeden olmazdı. Dünyada yaşanan bazı savaşları ve stratejileri konu alan, çok iyi hikâye anlatımına sahip bir oyun. İster tek başına görevleri tamamla, ister çevrimiçi olarak arkadaşlarınla oyna. Bu oyunun keyfini artıracak harika bir kulaklık önerim var. Oyunu da buradan alabilirsin.

Seni gecelerce, günlerce eğlendirecek bu 5 oyunu ve çok daha fazlasını Aralgame'de bulabilirsin. Üstelik oyun aldıkça Paracık da kazanırsın. Sana şimdiden iyi eğlenceler. :)