BP KAMPANYALARI

1 teklif

İster kısa mesafeli yolculuklara çık, ister uzun yolculuklar eşliğinde seyahat etmenin tadını çıkar. Tercihin ne olursa olsun, akaryakıt alışverişlerinde ayrıcalıklı olmaya ve indirimlerden yararlanmaya ne dersin? Hopi dünyasının sana sunduğu BP kampanya ve indirimlerine göz atman yeterli.
 
“Yüz yılı aşkın zamandır Türkiye’nin uzun yol arkadaşı” olan BP Hopi ile güçlerini birleştiriyor ve ortaya birbirinden kazançlı alışveriş fırsatları çıkıyor. Sen de ayrıcalıklı bir Hopi’li olarak kampanyanın aktif olduğu süre zarfı boyunca yaptığın akaryakıt alışverişlerinden Paracık kazanabilir, Paracık’larını katladıkça indirimli ve kazançlı alışverişin tadını çıkarabilirsin.
 
Hopi BP işbirliğinden doğan ayrıcalıklar sayesinde kazandığın Paracık’ları, keyifli ve bütçe dostu alışverişler yapmak için kullanmak senin elinde. Yapman gereken tek şey, kampanya tarihleri içinde BP istasyonlarından yaptığın akaryakıt alışverişlerini Hopi kimliğinle ödemek. İşte BP Hopi kampanyası ile Paracık kazanmak bu kadar kolay! Daha sonra alışveriş tutarına bağlı olarak miktarı belirlenecek Paracık’larını dilediğince kullanabilirsin.
 
Hopi’lilerin yararlanabileceği BP akaryakıt kampanyası hakkındaki detayları öğrenmek için sayfada yer alan güncel koşulları ve bilgileri gözden geçirebilirsin. BP kampanya ve indirimlerini takip ederek çok daha keyifli ve avantajlı alışverişler yapabilir, aracınla yaptığın seyahatlerde Hopi’li olmanın sana sunduğu ayrıcalıkların ve fırsatların tadını çıkarabilirsin.
 
Hopi’liler BP’den yapacakları alışverişlerinde kazanıyor! Sen de Hopi fırsatlarından dilediğince yararlanmak için BP kampanya ve indirimlerini gözden kaçırmayı unutma, Paracık’larını katlamanın keyfini çıkar!