Dünyanın en büyük finansal yatırım ve sigorta şirketleri arasında yer alan Allianz, hayatın her anını sağlıklı ve güvenli bir şekilde yaşaman için sana pek çok sigorta ve ürün seçeneği sunuyor. Hayatta iyi günler kadar, kötü günlerin de olduğu bir gerçek. Bu nedenle olası kazalara ve kötülüklere karşı bir güvence oluşturmak büyük önem taşıyor. Allianz’ın sunduğu sigorta ve ürün seçenekleri de; seni hastalıkta ve sağlıkta, iyi günde ve kötü günde güvence altına almayı amaçlıyor.
 
Hopi ve Allianz iş birliği sayesinde, Allianz alışverişlerin sana avantaj ve ayrıcalık sağlıyor. Sen de Allianz’ın sana sunduğu sigorta ve ürün seçeneklerini tercih etmek istiyorsan alışverişlerini Hopi kimliğinle yaparak kazanç sağlayabilir ve harika indirimlerden yararlanabilirsin. Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Yuvam Sigortası gibi birçok üründe, Hopi’lilere özel kampanya ve indirimler geçerli. Ancak kampanya koşulları düzenli olarak güncellendiği için, bu sayfayı takip ederek en yeni Allianz sigorta indirim ve kampanyalarını takip etmeyi unutmamalısın.
 
Allianz kampanya bilgilerini takip etmek, sana harika indirimler ya da Paracık’lar kazandırabilir. Örneğin Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası satın alırken, ödediğin alışveriş tutarına bağlı olarak yüklü miktarda Paracık kazanabilir ve daha sonra Paracık’larını dilediğince harcayarak bütçe dostu alışverişler yapmanın tadını çıkarabilirsin.
 
Söz konusu hayatın kötü sürprizleri olduğunda, güvence altında olmak büyük önem taşıyor. Sen de kötü sürprizlere karşı Allianz ile güvence sağlayabilir, Hopi’lilere özel Allianz kampanya ve indirimleri sayesinde her alışverişini kazanca dönüştürebilirsin.
 
Dünyanın en güçlü finans kuruluşlarından Allianz’la güvende, Hopi’nin ayrıcalıklı dünyasıyla ise avantajlısın!