Allianz.com.tr'de Yuvam Sigortası'nda 200 Paracık'a kadar Paracık kazan.

200 Paracık kazan

SON KATILIM TARİHİ: 31.12.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 31 Aralık 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi üyesi www.allianz.com.tr web sitesinde Hopi QR Kodum tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Referans için gerekli alanlar ile Hopi kimlikleri ile giriş yapmış olan, yalnızca Hopi uygulamasından yönlendirilmiş Hopi kullanıcısı müşterilerimiz, referans tarihinden itibaren 30 gün içerisinde satın aldığı Yuvam Sigortası poliçe satışında en fazla 200 Paracık'a kadar Paracık kazanacaktır.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Yalnızca 1 defa faydalanabilirsin.

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında Paracık kullanarak ödeme yapılamamaktadır. Poliçe kabulünde Allianz Sigorta risk kabul şartları geçerlidir. Kampanya dönemi öncesinde, Allianz Yuvam Sigortası poliçesine sahip sigortalı, iptal edip tekrar satın alınması durumunda kampanyadan faydalanamaz. Allianz Sigorta çalışanları ve acenteleri kampanyadan faydalanamaz. Kampanyadan faydalandığı tespit edildiğinde kazanılan paracıklar geri alınacaktır. Hopi ve Allianz Sigorta kampanya koşullarını, süresini ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.Kampanya kapsamında Paracık kullanılarak ödeme yapılamamaktadır.

Poliçe İade/İptal Süreci:


Kampanya kapsamında satın alınan poliçede prim iadesi olması durumunda Hopi Programı’ndan kazanılan Paracık tutarları iadeye konu prim tutarının toplam prime oranı doğrultusunda müşteriden iade alınır. Bu işlem müşterinin yeterli paracık bakiyesi mevcut ise öncelikle o Paracıklardan, aksi halde iade olunacak poliçe prim tutarından mahsup edilecektir. Poliçe satın alındıktan sonra, Hopi paracıklarının harcanarak ürünün iptal edilmesi durumunda; ilgili Hopi kimlik numarası ile tekrar işlem yapılamaz.  

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb. ‘de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anla