Miniyol.com'da araç kiralamalarında 750 TL hediye!

750 TL hediye

SON KATILIM TARİHİ: 30.06.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 30 Haziran 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi üyesi Miniyol.com web sitesi ve Miniyol telefon uygulamalarında bu kampanyadan alacağın Promosyon Kodunu girerek yapılacak araç kiralamalarında geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

Miniyol'a üye olarak, istediğin tutarda alışveriş yapabilirsin.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Minimum 2 gün max. 7 gün araç kiralamalarında  750 TL hediyeden faydalanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Miniyol’da yer alan tüm firma ve araç tiplerinde geçerlidir.Miniyol’da yer alan Sixt Rent A Car hariç tüm  firma ve araç tiplerinde ve minimum 2 gün max. 7 gün araç kiralamalarında geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Kampanyadan bir kullanıcı en fazla 1 defa faydalanabilir.

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kampanya Firma’nın devam eden indirimleri ile birleşir ancak kampanyaları ile birleştirilemez. 
Araç segmentlerine göre kampanya kapsamında kiralama işlemleri minimum 22 yaş ve en az 1 yıllık ehliyet gerektirmektedir. Ek paketlerde yer alan genç sürücü paketleri ile yaş sınırını aşağıya indirmek mümkündür. 
Tüm araç kiralama işlemlerinde kiralanan araç, kiralama anında aynı segmentte muadili olan araçla değiştirilebilir.
Kampanya dahilinde kullanılan araç, tedarikçi firmanın kiralama koşullarına tabi olup kiralama anında tedarikçi firma koşulları sağlanmalıdır. 
Provizyon/Depozito ücretleri kampanya kapsamı dışındadır. Depozito ücreti araç tesliminde kiralama ücretiyle birlikte alınır. 
Araç kiralama ücreti dışında gerçekleştirilen ödemeler (ek paketler, depozito, drop bedeli vb.) kampanya kapsamına girmemektedir.

Hopi ve Miniyol Bilişim A.Ş. kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.  

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.