Dürümle restoranlarında tüm harcamalarında %15 hediye.

%15 Hediye

SON KATILIM TARİHİ: 30.06.2024

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 30 Haziran 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Aşağıda belirtilenler dışındaki tüm Dürümle restoranlarında geçerlidir. Hopi'den alacağın Teklif Kodu'nu restoranda ödeme esnasında belirtmen gerekiyor. 
Aydın Forum Avm, Kütahya Sera Avm, Antalya Konyaaltı Cadde, Sakarya Cadde, İstanbul Starcity Avm, İstanbul Beşiktaş Cadde, İstanbul Taksim Cadde, İstanbul Bahçelievler Yayla Cadde, İstanbul Nautılus Avm Dürümle restoranlarında geçerli değildir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

Tüm harcama tutarlarında geçerlidir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

Tüm  kampanyalara ek olarak %15 TL hediyeden yararlanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Tüm ürünlerde geçerlidir. 

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Kampanyadan 9 kez faydalanabilirsin.

Kampanyaya özel diğer koşullar 
Sadece Dürümle restoranlarında geçerlidir. Online siparişlerde kampanya geçerli değildir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir? 
Hopi ve Dürümle kampanya süre ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb. ‘de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.