Muhteşem stilinin konuşulacağı bir yılbaşı gecesinin olmazsa olmazlarını sıraladım, okumadan geçme!

Yeni yıl yenilik demektir ama klasikleri anmadan geçmek olmaz. Abartıdan uzak stillerden hoşlananların tercihi olan klasik giyimde, küçük detaylar büyük farklar yaratır. O yüzden kombinindeki bir parçanın materyali bile tüm görünümünü değiştirebilir. Sen de asil, şık ve klas bir duruşla yeni yıla gitmeyi tercih ediyorsan klasik bir yılbaşı gecesi şıklığı için olmazsa olmazları listeliyorum.

kirmizinin-cazibesi

Kırmızının Cazibesi

Kırmızı ruj seçiminde en önemli detay; tenine uygun tonu seçmek. Her kırmızı aynı etkiyi yaratmıyor. Senin kırmızını bulduktan sonra aynaya baktığında o rengin gözlerini nasıl ışıldattığına inanamayacaksın. Doğallıktan yanaysan yılbaşı akşamında yalnızca kırmızı ruj sürerek de büyüleyici görünebileceğini kanıtlayabilirsin.

zarif-stiletto

Zarif Stiletto

Ne giyersen giy, stilini tamamlayacak çok önemli bir parça; stiletto. Yılbaşı akşamında zarif ve şık bir görünüm için ilk akla gelen topuklu ayakkabı kesinlikle bir stiletto olmalı. Özellikle nude tonlarda tercih ettiğinde, gerçekten her kombine yüzde yüz uyum sağlayacak ve kendini çok öz güvenli hissettirecek.

portfoy-cantan-nerede

Portföy Çantan Nerede?

Gece uzun ya da kısa sürsün fark etmez. İhtiyacın olan her şeyi sığdırabileceğin bir portföy çanta sana yetecek. El çantanla hem yılbaşı stiline minimal bir hareket katacak hem de gecenin yüksek enerjisine yakışacak bir rahatlık içinde eğleneceksin. Bana güven. :)

sicacik-tuylu-palto

Sıcacık Tüylü Palto

Sezon trendlerinden pofuduk paltoyu kullanmanın en ideal zamanlarından biri; yılbaşı kutlamaları gibi özel geceler. Sıcacık bir ortamda eğlenip yeni yılı kutlarken eğlencenin dozu giderek artacak ve farkında olmadan kendini bir yaz gecesi eğlencesindeymiş gibi hissedeceksin. İşte eve dönüş anında kurtarıcın olacak pofuduk paltolar saten elbiselerin üzerinde gerçekten müthiş görünüyor.

goz-kamastiran-altinlar

Göz Kamaştıran Altınlar

Gece güzel, sen güzelsin, herkes ışıldıyor ama altın takıların bir başka parlıyor. Yılbaşı gecesi takıp takıştırmak serbest. Son birkaç senin modası olan çoklu takıları kullanmanın tam zamanı. Hem stilini hareketlendirecek hem de doğal ışıltını ikiye katlayacak.
O zaman hadi alışveriş zamanı! Morhipo’da birbirinden güzel ürünler seni bekliyor.
 

Senin için seçtiğim diğer içeriklere göz atmak ister misin?