Yılbaşı gecesinde yeni yılın ilk dakikalarını ışıltılı bir kombinle karşılamaya ne dersin? Sana çok yakışacağına eminim.

Yeni yıl heyecanla, tutkuyla, aşkla, sağlıkla gelsin. Gelirken de sana ve etrafındaki herkese ışık getirsin istersen bunun için ilk adımı kendin atmaya ne dersin? Yılbaşı gecesi yeni yılın ilk dakikalarını ışıltılı bir kombinle karşılamak çok güzel fikir bence. Zaten payet ve boncukların özellikle yılbaşı döneminde popüler olmasının bir sebebi de bu olsa gerek. İşte senin için düşündüğüm ışıltılı görünümler!

Doğal Parıltılar

dogal-pariltilar

Üç rengi bir arada gördüğünde parıltının büyüsüne kapılmamak imkânsız, değil mi? Böyle parçaları tercih ettiğinde yapman gereken en önemli şey doğallığını korumak. Saç ve makyajın ne kadar doğal olursa o kadar çok ışıldarsın. Gülüşünü göstermen yeter de artar bile!

Metalik ve Çekici

metalik-ve-cekici

Vücuduna oturan modeller seviyorsan uzun kollu ya da askılı elbiselere bakabilirsin. Kırmızı zaten gecenin rengi, farklı bir şey olsun istersen metalik bir renk de tercih edebilirsin. İlk bakışta gözünü çok alsa da emin ol, gecenin atmosferi için çok uygun olacak. Ayrıca daha dar modelleri de deneyebilirsin; vücudunu sararak daha sıkı bir görünüm veriyor, tahmin ettiğinden çok daha güzel duruyor.

Dorenin Ağırlığı

dorenin-agirligi

Altın sarısının bir tonu olan dore, uzun zamandır çok görmeye alışık olmadığın bir renk olabilir. Ama şimdi dore zamanı! İster uzun yırtmaçlı bir elbise tercih et ister pantalon üst kombini, dore rengi mutlaka kullanmalısın. Yeni yıl ruhunu üzerinde taşırken herkesten farklı olmak da çok hoşuna gidecek. Hem ışıltılı hem de ağırlığı olan bir renk olduğu için çok zarif görüneceğine eminim.

Daha Çok Boncuk

daha-cok-boncuk

Boncuk, boncuk, boncuk. Her yer boncuk! Hem dokusu hem de elbiseye kattığı boyut gerçekten her elbiseye çok çok yakışıyor. Seni sımsıkı sararken her adımında seninle birlikte harekete geçiyor, resmen enerji veriyor. Krem rengi bir mini elbiseye oldukça naturel bir hava katarken sezon trendi olan hayvan desenlerini de adeta canlandırıyor. İki parça etek-bluz kombininin spor havasını ise tamamen asil ve çok zarif bir şekilde değiştiriyor. Mutlaka denemelisin!

İki Parça ve Dengeli

iki-parca-ve-dengeli

Kalem etek vazgeçilmezinse, kesinlikle üstüne böyle müthiş bir lame üst tercih etmelisin. Tabii ki çok farklı ve çarpıcı renkler de var ama dapdar kalem eteğin üzerindeki hareketli v yaka bluzun metalik görünümü, sanki bir saniyeliğine flaş çakmış gibi etkileyecek seni görenleri. Yılbaşında tüm geceyi böyle geçirmek istemez misin?

Siyah ve Hareketli

siyah-ve-hareketli

Fırfırlı tek omuz siyah elbise mi? Kalp yaka bir straplez elbise mi? İnan ben de karar veremiyorum. Sanırım en doğru yol saçın ve makyajını düşünüp de karar vermen olacak. Siyahin asaleti hiçbir şeyde yok. Buna payetlerin parıltısı da eklenince hem kendine güvenli hem de çok doğal bir havan olacak. Herkes içinde en çok rahat ettiği rengi ve modeli seçecektir ama siyah tutkunları her zaman bir adım önde olduğunu düşünecektir.

Kadifenin Büyüsü

kadifenin-buyusu

Yılbaşı gecesi kadifesi diye bir şey var, kabul edelim. Soğuk bir kış günleri, dokusunun verdiği muhteşem hissin yanında parıldayan görünümü de insanın yüzüne bambaşka bir renk getiriyor. Parlamak için yalnızca payet ve boncuğa ihtiyacın yok, kadife bir elbise de sana oldukça fazla ışıltı katacaktır. Yeşil-kırmızı kontrastını ayakkabı tercihin için de düşünebilirsin. Hem yılbaşı renklerini bir yılbaşı partisinde üzerinde taşımak gibisi var mı! 

Bence sen de bu sene ışıldamak istiyorsun. Hadi hemen H&M’den seveceğin parıltılı bir şeyler bulalım. :)

Senin için seçtiğim diğer içeriklere göz atmak ister misin?