Sevgililer Günü’nde ne giyeceğin konusunda sana birbirinden güzel önerilerim var!

Heyecanla beklediğin Sevgililer Günü yaklaşıyor. Belki size her gün Sevgililer Günü ama bu yıl evde özel bir kutlama yapmak istersen için harika önerilerim var. Cesaret ve romantizmin sembolü kırmızı rengin eksik olmadığı kombinler seçtim. Kırmızı renk, hem insanın enerjisini yükseltiyor hem de göz alıcı bir görünüm kazandırıyor. Normalde giymeye çok alışık olmadığın bir renkse 14 Şubat; denemek için harika bir gün!

Mini Kırmızı

mini-kirmizi

Hem dar hem de iddialı diyenler olabilir, hiç aldırma. Vücudunu saran kırmızı mini model, seni özgürleştirecek. İçinde hem çok rahat edeceksin hem de kendine güvenin tam olacak. Böyle özel bir gecede tam da böyle hissetmek istemez misin? Kırmızı tabii ki aşkın rengi ama onu en güzel şekilde tamamlayacak olan sensin. Önemli olan senin hislerin!

Rahat ve Farklı

rahat-ve-farkli

Belki de 14 Şubat’ta bile rahat ve cool tarzından ödün vermek istemiyorsun. O zaman tercihin kesinlikle böyle bir görünüm olmalı. Hem breton tişörtün hem de kırmızı deri ceket ve bootie’lerinle adeta bir stil ikonu gibi görüneceksin. Hem günün anlam ve önemine uygun hem de tamamen özgün! Harika bir seçim.

Monokrom Stil

monokrom-stil

Tek renk kombin hakkında ne düşünüyorsun? Birkaç sezondur moda olduğu için kesinlikle aşina olduğunu düşünüyorum. Şimdiye kadar kullanmadıysan da kırmızı, bu kombin için çok doğru bir renk, 14 Şubat da çok doğru bir gün. Üstelik nefis bir takım içinde hem çok çekici görüneceksin hem de kendin gibi. Daha ne kadar güzel olunabilir ki? :)

Tek Parçanın Cazibesi

tek-parcanin-cazibesi

Tepeden tırnağa kıpkırmızı olmanın bir yolu daha var: Tulum! Genellikle yazın daha çok kullanılan tulumlar bu kış uzun hırkalarla da kombinleniyor. Derin sırt detaylı kırmızı tulumla restoranda salınarak yürümek hakkın.

Dikkat Çekici Dudaklar

dikkat-cekici-dudaklar

Tamam, diyelim ki kırmızıyı sadece dudaklarında kullanmak istiyorsun... O zaman işte sana şahane bir görünüm öneriyorum. Saçından ojene, eteğinden ceketine bire bir bu görünümü uygularsan o çok özel 14 Şubat gecesinde tek yapman gereken kırmızı rujunu sürüp dışarı çıkmak olacak.

Star Parça

star-parca

Bir başka çarpıcı önerim: Kırmızı diz üstü çizme! Eğer kırmızı rengi üzerinde farklı bir detay olarak kullanmak istersen diz üstü çizmende de tercih edebilirsin. Gerçekten yalnızca muhteşem görünmeyeceksin, geceye adeta imzanı atacaksın. Deri şortla kombinlemeyi düşünebilirsin. Ayrıca çok da rahat hissedersin.

Unutma: Önemli Detaylar

unutma-onemli-detaylar

Kırmızı aşkın rengiyse, detaylarını sen belirle. Sevgililer Günü kombinini hazırlarken yalnızca giyimine değil, bütün görünümüne odaklanmayı unutma. Kendini en iyi hissedeceğin şekilde hazırlanmalısın. Ne çok fazla, ne çok az. Her şey istediğin gibi olsun.

Stiline uygun parçalar için Beymen’e bakalım mı?

Senin için seçtiğim diğer içeriklere göz atmak ister misin?