Evdeki yılbaşı partisi için işini kolaylaştıracak, ortamı ısıtacak müziklerle ilgili önerilerim var. Eğlenceye hazır mısın?

Evde yılbaşı partisi için yapılması gereken birçok hazırlık olduğu için genellikle müzik listeleri unutulur ya da sona bırakılır. Yılbaşı gecesinde vereceğin partide eğer her kafadan ayrı bir ses çıksın istemiyorsan ipleri ele almak şart. Gecenin gidişatına göre elbette değişiklik her zaman yapılabilir ama kalabalık ev partilerinde kaotik bir ortam olmaması için özel bir liste hazırlamak işini kolaylaştıracaktır. Her tarzdan parçalar seçerek insanların müzik hakkında konuşarak sosyalleşmesine de vesile olabilirsin. Unutma: Zevkler ve renkler… :)

zeki-murene-saygi

Zeki Müren'e Saygı

“Ağlama değmez hayat bu gözyaşlarına.” 2019’a veda ederken tüm yıl gözlerinin önünden akıp geçecek ve sen kendini aşkla, umutla, heyecanla 2020’ye bırakacaksın. Yaşanan her şeyi geride bırakıp, yeni yılın getireceği yenilikleri Zeki Müren’in sesiyle karşılamaya ne dersin?
 

elvis-gecesi

Elvis Gecesi

Rock'n Roll ve mutlu yıllar! En sevilen Elvis şarkıları partiyi ısıtırken herkesin Elvis taklidi yapmasını izlemek de ayrıca eğlenceli olacak. Elvis’in efsaneleri art arda çalarken parti tam hayal ettiğin havaya bürünecek. Kral’ın muhteşem etkisi herkesi esir alacak.

elektronik-ve-hareketli

Elektronik ve Hareketli

Partiye gerçekten oturmaya geleni bile sabahlara kadar dans ettirecek elektronik bir liste yeni yıl geceni unutulmaz yapmaya yetecek. Diğer detayları çok düşünme, listeni hazırla ve partideki herkesin ne kadar eğlendiğini izle.
 

chill-out-zamani

Chill-Out Zamanı

Gecenin başından sonuna kadar kendini ritme bırakıp tüm yıl olanları unutmaya hazır mısın? 2019’un son gününde iyi ve kötü her şeyi geride bırak ve anı yaşa. Unutulmaz bir yıl olmasını dile. Müziğin ruhunu yeni yıl ruhuyla birleştir, sabahın ilk ışıklarına kadar dans et. Senenin ilk gününde dans figürlerinin çook konuşulacağından eminim.
 

90’lara Dönüş

Nerede olursa olsun, 90’lar Türkçe Pop her ortamın kurtarıcısıdır. Partinin havası birdenbire değişir, samimi olur, herkes bir ağızdan tüm şarkılara eşlik ederken şarkı sözleriyle göndermeler yapılır, mesajlar yerini bulur, eğlenceli video’lar çekilir. Gece kurtarılır! :) Yılbaşı gecesi zaten her zaman eğlencelidir ama senin için hazırladığım liste mutlaka geceni kurtarır.