İş İnsanlarının Mutlaka Okuması Gereken Kişisel Gelişim Kitapları

İş İnsanlarının Mutlaka Okuması Gereken Kişisel Gelişim Kitapları

Bugünün rekabetçi ortamında hayal ettiğin noktaya ulaşmak istiyorsan kişisel gelişim odaklı olman gerekiyor. Bu yarışa dâhil olmak için sürekli yenilenmen ve kendini geliştirmen şart! Yaratıcılıklarıyla iş dünyasına damga vurmuş iş insanlarına baktığında, hepsinin okumaya özel bir önem verdiğini görürsün. Çünkü yeni bilgiler edinmek daha doğru kararlar almayı, daha iyi yönetebilmeyi ve insanlarla daha sağlıklı ilişkiler kurabilmeyi sağlar. Kariyer yolculuğunda ulaşmak istediğin başarıya kapı aralayacak en önemli yardımcılardan biri ise her zaman kişisel gelişim kitapları olacak. Kişisel gelişim kitapları okumaya hangi kitaptan başlayacağını bilmiyor musun? İş insanlarının mutlaka okuması gereken en iyi kitaplar listemizde kendine uygun bir kaynak mutlaka bulacaksın!

Bulutların Üstüne Tırmanırken

Uzun yıllar Türk Hava Yolları’nda başarılı işlere imza atmış ve şirketin dünya standartlarına ulaşmasına katkı sağlamış Cem Kozlu, şirketin nasıl yükselen bir değer hâline geldiğini anlatıyor. Bulutların Üstüne Tırmanırken / THY Bir Dönüşüm Öyküsü, kişisel gelişim kitapları arasında en etkileyici olanlardan biri.
 

Kitabı Hemen Satın Al

İş Başında Duygusal Zekâ

Daniel Goleman, İş Başında Duygusal Zekâ kitabıyla iş yaşamında başarının tanımını yeniden yapıyor. Anketler ve araştırmalardan elde ettiği verilere dayanarak başarının temelinde duygusal zekanın yattığını ve bu potansiyelimizi geliştirmememiz gerektiğini vurguluyor. İlginç bakış açısı ve akıcı diliyle İş Başında Duygusal Zekâ, en iyi kitaplar listemizde üst sıralara yerleşiyor.
 

Kitabı Hemen Satın Al

Liderliği Öğrenmek

Lider mi doğulur, yoksa lider mi olunur? Liderliği Öğrenmek, ilk teoriyi çürütüyor ve beş adımda lider olabilmenin yollarını anlatıyor. İster yıllardır iş hayatında ol, istersen terfi bekle ya da iş hayatına yeni adım at… En iyi kitaplar listemizdeki bu önemli kitap sana lider olmakla ilgili pratik ipuçları sunuyor.
 

Kitabı Hemen Satın Al

Savaş Sanatı

Dünyaca ünlü birçok iş insanının başucu kitabı olan Savaş Sanatı, en iyi kişisel gelişim kitapları listelerinin hep ilk sıralarında yer alır. Komutan ve düşünür Sun Tzu’nun, yaklaşık 2500 yıl önce savaş tecrübelerine dayanarak yazdığı kitap, savaş stratejilerinin iş dünyasında nasıl kullanılabileceği konusunda tam bir ilham kaynağı. Savaş Sanatı, iş hayatında sana yeni bir bakış açısı kazandıracak en iyi kitaplar arasında!
 

Kitabı Hemen Satın Al

İknanın Psikolojisi

İknanın Psikolojisi kişisel gelişim kitapları arasında sağlam bir yere sahip. En iyi kitaplar listesinde her zaman üst sıralarda olan çalışma, hayatın geneliyle ilgili önemli şeyler söylüyor. İş hayatından aşka, ticaretten pazarlamaya kadar hayatın her alanında insanları nasıl daha iyi ikna edebileceğimizi yalın ve keyifli bir dille anlatıyor.
 

Kitabı Hemen Satın Al

Sözlü Dövüş Sanatı

Gerek iş gerekse günlük yaşantımızda, insanlara kendimizi doğru anlatamadığımız olur. Yanlış anlaşılmalarla başa çıkmakta zorlandığımız birçok olay yaşarız. İletişimde daha doğru nasıl davranabileceğini, sözlü çatışmalarla nasıl başa çıkman gerektiğini merak ediyor musun? Gerginlikleri nasıl olumlu hale getirebileceğini öğrenmek istiyorsan, yanından ayırmak istemeyeceğin kişisel gelişim kitapları arasına bir yenisini daha ekleyebilirsin. Hayatında kolaylıkla uygulayabileceğin önerilerle dolu olan Sözlü Dövüş Sanatı, bu alandaki en iyi kitaplar arasında!
 

Kitabı Hemen Satın Al

Starbucks - Gönlünü İşe Vermek

Tüm dünyaya bir kahveyle adeta hâkim olan Starbucks’ın başarısının altında neyin gizli olduğunu merak ediyor musun? En iyi kitaplar listemizde kendine yer bulan Howard Schultz imzalı bu kitap, Starbucks’ın heyecan verici başarı hikâyesine odaklanıyor.
 

Kitabı Hemen Satın Al

Tüketici Nasıl Düşünür?

Tüketici Nasıl Düşünür, tüketicilerin satın alma kararının ardında yatan gerçekleri sosyoloji ve nöroloji dahil olmak üzere birçok farklı disiplinden destek alarak ortaya koyuyor. Harward Businnes School’da Pazarlama Profesörü olan Gerald Zaltman tarafından kaleme alınan kitap, tüketicinin zihnini analiz etmek isteyen iş insanlarının mutlaka okuması gereken kişisel gelişim kitapları arasında.
 

Kitabı Hemen Satın Al

Sana daha iyi bir alışveriş deneyimi sunulabilmesi için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinde çerezler ile toplanan kişisel verilerin Veri Politikamız - Bilgilendirmelerimizde belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır.