SETUR

Setur.com.tr ve Setur Mobil uygulamasından yapılacak 300 TL ve üzeri tüm yurt içi ve yurt dışı uçak bileti rezervasyonlarında 50 TL indirim.

SON KATILIM TARİHİ: 31.05.2022

KULLANIM ŞARTLARI

Setur.com.tr ve Setur Mobil uygulamasından yapılacak 300 TL ve üzeri tüm yurt içi ve yurt dışı uçak bileti rezervasyonlarında 50 TL indirim.

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 31 Mayıs 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
Setur.com.tr ve Setur mobil uygulaması üzerinden Hopi'den alacağın Teklif kodunu Setur platformlarında İndirim Kodu alanında kullanarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?
300 TL ve üzeri Uçak bileti rezervasyonunda 50 TL indirim

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?
Tüm yurt içi ve yurt dışı uçak bileti rezervasyonlarında geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?
Kampanyadan 1 defa faydalanabilirsin.

Kampanyaya özel diğer koşullar
Kampanya 01.05.2022 – 31.05.2022  tarihleri arasında setur.com.tr ve Setur Mobil uygulaması üzerinden indirim kodu girilerek yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir.
setur.com.tr ve Setur Mobil uygulaması üzerinden yapılacak yurt içi uçak bileti rezervasyonlarında 300 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim kazanılır.
Kampanya kapsamında kazanılabilecek maksimum indirim miktarı 50 ile sınırlıdır.
İndirim kodları Hopi uygulamasındaki "Teklif Kodu Al" butonu yardımıyla alınabilecektir.
Müşteriler kampanya kodlarını 31 Aralık 2022 tarihine kadar yapılacak rezervasyonlar için kullanabileceklerdir.
Kampanyadan yararlanmak için, kampanya kodunun setur.com.tr ve Setur Mobil uygulaması ödeme sayfasında İndirim Kodu alanına girilmesi gerekmektedir.
Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyadan her Hopili max 1 defa faydalanabilir.
Kampanyadan yararlanmak için üye girişi ile rezervasyon yapılması gerekmektedir, üye girişi olmadan yapılacak rezervasyonlarda kampanyadan faydalanılamaz.
Kampanyaya katılım 500 kişi ile sınırlıdır.
Rezervasyon iptali durumunda, indirimli tutar üzerinden iade bedeli hesaplanarak iade yapılır.
Setur ve Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.
Seyahat Hattı üzerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?
Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb. ‘de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

LİSTEYE KAYDEDİLDİ