NUSPA

Tüm Nuspa hizmetlerinde %20 indirim.

SON KATILIM TARİHİ: 31.05.2022

KULLANIM ŞARTLARI

Tüm Nuspa hizmetlerinde %20 indirim.

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 31 Mayıs 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
Hopiapp içindeki NUSPA kampanya içerisinden teklif kofu al butonu altından edinilen indirim kodunun, NUSPA ödeme noktasında, satın alma sırasında kullanılması ile geçerlidir. Önceden rezervasyon yapmayı unutmayınız.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?
Kampanya tüm tekli paket  alışverişlerde geçerlidir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?
Hopi'den edindiğin kodu kullanarak %20 indirim kazanacaksın. 

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?
Kampanya, NUSPA ödeme noktalarında ve mobil uygulamalarında bulunan paket satımları dışındaki tüm hizmetler için geçerlidir.Kampanyaya konu hizmet için rezervasyon yapılmaı gerekmekte olup; müsait olan rezervasyon  tarihine göre hizmet sunulacaktır. 

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?
Kampanyadan 1 alışverişte 1 defa faydalanabilirsin.

Kampanyaya özel diğer koşullar
Teklif kofu al butonu altından edinilen indirim kodları 15 Haziran 2022 tarihine kadar geçerlidir..

Kampanya Firma’nın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez. 

Hopi ve NUSPA, kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. 

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?
Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

LİSTEYE KAYDEDİLDİ