ENGLISH HOME

English Home mağazalarında ve EnglishHome.com'da 500 TL ve üzeri alışverişine tüm kampanyalar ve indirimlere ek 50 TL indirim kazan!

SON KATILIM TARİHİ: 31.08.2022

KULLANIM ŞARTLARI

English Home mağazalarında ve EnglishHome.com'da 500 TL ve üzeri alışverişine tüm kampanyalar ve indirimlere ek 50 TL indirim kazan!

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 31 Ağustos 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
Hopi uygulamasından alınacak teklif kodu, Hopi üyesi English Home mağazalarında kasa görevlisine iletilerek veya www.englishhome.com adresinde sepet adımındaki ilgili kod alanına girilerek yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?
Tek fatura ile 500 TL ve üzeri alışveriş yapman yeterli olacaktır.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?
Yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişte 50 TL indirim kazanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?
Kampanya tüm ürünlerde geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?
1 kodla mağazalarda 1 defa, www.englishhome.com web sitesinde 1 defa kampanyadan faydalanabilirsin.

Kampanyaya özel diğer koşullar
Kampanya Firma'nın devam eden tüm kampanya ve indirimleri ile birleştirilebilir.

Hopi ve English Home kampanya koşul,süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?
Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

LİSTEYE KAYDEDİLDİ