TROY APPLE

Troy mağazalarına eski telefonunu getir, iPhone 11'i 5.659 TL'ye al ve 100 Paracık kazan!

SON KATILIM TARİHİ: 28.02.2022

KULLANIM ŞARTLARI

Troy mağazalarına eski telefonunu getir, iPhone 11'i 5.659 TL'ye al ve 100 Paracık kazan!

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 28 Şubat 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
Hopi üyesi Troy mağazalarında Hopi QR Kodum tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?
Tüm iPhone 11 modellerinde 100 Paracık kazanabilirsin. Üstelik eski telefonunu geri vererek herhangi bir iPhone 11 satın alırsan, eski telefonunun iade bedelinin üzerine 540 TL ekstra indirim kazanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?
Tüm iPhone 11 modellerinde geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?
İstediğin kadar faydalanabilirsin. 

Kampanyaya özel diğer koşullar
Kampanya Firma’nın devam eden indirimleri ile birleşir ancak kampanyaları ile birleştirilemez. 

Hopi ve Troy kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. 

5.659 TL'lik iPhone 11 fiyatı, iade edilecek hasarsız iPhone 8 Plus 64 GB üzerinden hesaplanmıştır. Diğer iPhone modellerinin veya Android telefonların iadesi durumunda fiyat değişecektir.
Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?
Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

LİSTEYE KAYDEDİLDİ