TOURISTICA

Touristica'da 5000 TL ve üzeri Kıbrıs rezervasyonlarında 100 Paracık kazan.

SON KATILIM TARİHİ: 31.08.2022

KULLANIM ŞARTLARI

Touristica'da 5000 TL ve üzeri Kıbrıs rezervasyonlarında 100 Paracık kazan.

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 31 Ağustos 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
Touristica.com.tr veya Touristica çağrı merkezi (4440329)  üzerinden Hopi QR Kodum tanıtılarak yapılacak 5000 TL ve üzeri tüm Kıbrıs rezervasyonlarında geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?
Tek fatura ile 5000 TL ve üzeri Kıbrıs rezervasyonu yapman yeterli olacaktır. 
Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?
Şartları sağlanan tek fatura ile 5000 TL ve üzeri alışverişinde 100 Paracık kazanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?
Tüm Kıbrıs rezervasyonlarında geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?
Yalnızca 1 defa faydalanabilirsin. 

Kampanyaya özel diğer koşullar
Kampanya kapsamında kazanılabilecek maksimum indirim miktarı 100 Paracık ile sınırlıdır. Hopi Paracık indirimi ile birlikte kullanılamaz. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Rezervasyon iptali durumunda, kazandırılan Paracıklar geri alınır. Hopili'nin hesabında geri alınacak yeterli Paracık olmaması durumunda, kazandırılan Paracık miktarı geri iade edilecek tutardan düşülecektir. Kampanya sınırlı sayıda kontenjan için geçerlidir. Touristica ve Hopi bildirim yapmaksızın kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?
Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb. ‘de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

LİSTEYE KAYDEDİLDİ