TATİLVİLLAM.COM

Tatilvillam.com'da erken rezervasyonlarında 200 Paracık kazan.

SON KATILIM TARİHİ: 30.04.2022

KULLANIM ŞARTLARI

Tatilvillam.com'da erken rezervasyonlarında 200 Paracık kazan.

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 1 Aralık 2021 – 30 Nisan 2022 arasında geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
Kampanya, yalnızca Tatil Villam Özel, logolu villalarda ve belirtilen tarihler arasında rezervasyon yapan misafirlerimiz için geçerlidir. 
Rezervasyon başlangıç tarihi 1 Aralık 2021’den önce veya bitiş tarihi 30 Nisan 2022 tarihinden sonra olamaz. 

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?
Kampanya yukarıdaki koşulları taşıyan tüm rezervasyon istekleri için geçerlidir. Misafirlerimiz, ön ödeme veya toplam tutarın tamamını ödeyerek kampanyayı kullanabilirler. 

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?
Kampanya, geçerlilik tarihleri arasında 200 TL değerinde Paracık verecktir.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?
Kampanya, yalnızca Tatil Villam Özel logolu ilanlarda yer alan villalar için geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?
Her rezervasyon için kullanılabilir. 

Kampanyaya özel diğer koşullar
Rezervasyonun yapıldığı tarih kampanya başlangıç & bitiş tarihleri arasında yer alması gerekmektedir.

Kiralama başlangıç & bitiş tarihi kampanya başlangıç & bitiş tarihleri arasında yer alması gerekmektedir.

Kampanya yalnızca Tatil Villam Özel logolu ilanlarda geçerlidir. 

Kampanya seçimi sonrası paracık kullanımı olacaksa, minimum 10 paracık kullanılması  gerekmektedir. Kampanya dahilinde, kullanılan maksimum paracık miktarı rezervasyon ön ödeme tutarından daha az olmak zorundadır. 

Kampanya yalnızca Hopi kullanıcılarına özel olup, hopi sistemine girilen karekod bilgisi ile aktive edilebilir. Kampanya belirtilen tarihler arasında yalnızca Tatil Villam tarafından belirlenen villa kiralama hizmetlerinde geçerlidir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?
Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb. ‘de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

LİSTEYE KAYDEDİLDİ