PEPSI

PET 1 litre Pepsi Regular, Yedigün ve Fruko Cool Lime kapaklarından çıkan şifreyi Kazandırio uygulamasına gir, 2,5 Paracık kazan!

SON KATILIM TARİHİ: 31.08.2022

KULLANIM ŞARTLARI

PET 1 litre Pepsi Regular, Yedigün ve Fruko Cool Lime kapaklarından çıkan şifreyi Kazandırio uygulamasına gir, 2,5 Paracık kazan!

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 31 Aralık 2021 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
Beyaz üzeri siyah ya da yeşil Kazandırio logolu kapaklı PET 1 litre Pepsi Regular, Yedigün ve Fruko Cool Lime kapaklarından çıkan şifre KazandıRio mobil uygulamasına girilip, hediye seçenekleri arasından Hopi seçildiğinde 2.5 Paracık kazanılır ve buradan alınacak promosyon kodunun Hopi'deki Hesabım/Promosyon Kodu/PEPSI kampanyasında yer alan "Promosyon Kodunu Gir" alanına  girilmesiyle kazanılan Paracık hesaba yüklenir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?
PET 1 litre Pepsi Regular, Yedigün ve Fruko Cool Lime ürünlerinden birinin satın alınması yeterlidir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?
Şartları sağlayan ürünü satın aldıktan sonra, ürün içerisinden çıkan şifre ile belirtilen işlemleri gerçekleştirerek 2.5 Paracık kazanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?
Beyaz üzeri siyah ya da yeşil Kazandırio logolu kapaklı PET 1 litre Pepsi Regular, Yedigün ve Fruko Cool Lime ürünlerinde geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?
1 Günde 3, 1 ayda ise 30 defa faydalanabilirsin. 

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?
Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

LİSTEYE KAYDEDİLDİ