MİLLİ PİYANGO

Paracıklarınla Milli Piyango Online Kupon kodu al, sen de kazanmaya başla!

SON KATILIM TARİHİ: 31.12.2022

KULLANIM ŞARTLARI

Paracıklarınla Milli Piyango Online Kupon kodu al, sen de kazanmaya başla!

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 31 Aralık 2022 13:00 tarihine kadar geçerlidir. Satın alınmış kuponlar www.millipiyangoonline.com veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinden aktif duruma getirilmiş kupon kodları ile 31 Aralık 2022 14:00'e kadar Çılgın Sayısal Loto, Süper Loto, Milli Piyango ve Şans Topu biletleri satın alınabilecektir. Belirtilen tarihten sonra kupon aktif edilmiş olsa dahi www.millipiyangoonline.com web sitesinden veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinden Çılgın Sayısal Loto, Süper Loto, Milli Piyango ve Şans Topu biletleri satın alınamaz.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
Hopi içerisindeki Milli Piyango Online kupon kodu kampanyasında "İnternet Mağazasına Git" butonuna tıklanarak ulaşılacak sayfa üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?
Milli Piyango Online kuponları Çılgın Sayısal Loto, Süper Loto, Milli Piyango ve Şans Topu oyunları için geçerlidir. Kupon ile sadece Çılgın Sayısal Loto, Süper Loto, Milli Piyango ve Şans Topu biletleri satın alınabilecek, online platform’larda bulunan diğer oyunları oynamak için kullanılamayacaktır.

Bu kampanyadan nasıl yararlanabilirim?
Öncelikle www.millipiyangoonline.com veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinde kayıtlı Milli Piyango Online oyun hesabınızın olması ve üyeliğinizin aktif olması gerekmektedir. Milli Piyango Online oyun hesabınız yoksa, Üye Ol formu ile hesabınızı oluşturabilirsiniz. Milli Piyango Online oyun hesabınızı oluşturduktan sonra Hesabım > Bonuslarım sayfası üzerinden size gönderilen Milli Piyango kupon kodunu ilgili alana girmeniz ve aktif duruma getirmeniz gerekmektedir. Kupon kodu aktif duruma getirildikten kısa bir süre sonra kupon değerinde Bonus tutarı hesabınıza tanımlanacaktır. Kupon kodunuzu aktif duruma getirdikten sonra Çılgın Sayısal Loto, Süper Loto, Milli Piyango ve Şans Topu sayfaları üzerinden biletinizi satın alabilirsiniz.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?
Kuponlar tek kullanımlıktır, bir kupon yalnızca bir defaya mahsus ve tek Milli Piyango Online oyun hesabı için aktif edilebilir. Bir Milli Piyango Online oyun hesabı üzerinden 1’den fazla kupon kullanılabilir.

Kampanyaya ait özel diğer koşullar
Milli Piyango özel çekilişlerinde bilet fiyatları değişiklik gösterebilir. Kupon kodu tek başına bilet yerine geçmez. www.millipiyangoonline.com ve Milli Piyango Online üye hesabı üzerinden aktif hale getirilmeyen veya aktif hale getirilip belirtilen tarihe kadar bileti alınmayan kuponlar geçersiz hale gelecek olup, satın alan kişiler bu kupon kodlarına ilişkin olarak herhangi bir hak ve/veya alacak talebinde bulunamayacaklardır. www.millipiyangoonline.com web sitesinden veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinden Çılgın Sayısal Loto, Süper Loto, Milli Piyango ve Şans Topu biletleri satın alabilmeniz için Milli Piyango Online üyeliğinizin olması ve oyun hesabınızın aktif durumda olması gerekmektedir. Kuponlar tek kullanımlıktır, bir kupon yalnızca bir defaya mahsus ve tek Milli Piyango Online oyun hesabı için aktif edilebilir. Bir Milli Piyango Online oyun hesabı üzerinden 1’den fazla kupon kullanılabilir. www.millipiyangoonline.com web sitesinden veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinden satın alınan biletler iade edilemez.

LİSTEYE KAYDEDİLDİ