EMAAR AKVARYUM

Emaarakvaryum.com'da Online Akvaryum Deneyimi Hopililere özel 29,90 TL yerine 24,90 TL ve 3’lü video serisi 69,90 TL yerine 59,90 TL.

SON KATILIM TARİHİ: 31.05.2021
LİSTEYE KAYDEDİLDİ

KULLANIM ŞARTLARI

Emaarakvaryum.com'da Online Akvaryum Deneyimi Hopililere özel 29,90 TL yerine 24,90 TL ve 3’lü video serisi 69,90 TL yerine 59,90 TL.

Hangi tarihler arasında geçerlidir? Kampanya 31 Mayıs 2021 23:59 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya nerelerde geçerlidir? Hopi üyesi Emaar Akvaryum'un, emaarakvaryum.com adresinde geçerlidir. Ödeme adımında "İndirim kodu" alanına, Hopi kampanyasında "Teklif Kodu Al" butonuna tıklayarak aldığın Promosyon Kodu'nu girip "Kullan" butonuna tıklaman yeterlidir.  Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak? Online Akvaryum Deneyimi Hopi’lilere Özel 29,90 TL yerine 24,90 TL; 3’lü video serisi 69,90 TL yerine 59,90 TL. Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir? Tüm Online Akvaryum Deneyimi ürünlerinde geçerlidir. Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim? İstediğin kadar faydalanabilirsin.  Kampanyaya özel diğer koşullar Kampanya, Firma’nın diğer hediye çeki ve indirim kodları ile birleştirilemez. Hopi ve Emaar Akvaryum kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Diğer şartlar ve koşullar nelerdir? Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb. ‘de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir. Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.