BILETIX

Mahşer-i Cümbüş biletleri Hopililere özel %15 indirimli. Sana özel promosyon kodunu almak için “Teklif Kodunu Al” butonuna tıkla. "Teklif Kodunu Al" butonunu göremiyorsan Hopi'ni güncelle.

SON KATILIM TARİHİ: 25.12.2020

KULLANIM ŞARTLARI

Mahşer-i Cümbüş biletleri Hopililere özel %15 indirimli. Sana özel promosyon kodunu almak için “Teklif Kodunu Al” butonuna tıkla. "Teklif Kodunu Al" butonunu göremiyorsan Hopi'ni güncelle.

Hangi tarihler arasında geçerlidir? Kampanya 25 Aralık 2020 15:00 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya nerelerde geçerlidir? Hopi üyesi www.biletix.com web sitesinde satın alma adımında Hopi indirim butonu seçildikten sonra, açılan alana Promosyon kodu girilmesi gerekmektedir. Promosyon kodu Hopi uygulamasındaki kampanya içerisinden "Teklif Kodunu Al" butonu tıklandığında alınabilecektir.  Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir? İstediğin tutarda alışveriş yapabilirsin.  Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?  Şartları sağlanan tek fatura ile en fazla %15 indirimden yararlanabilirsin. Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir? İzmir ve İstanbul'da gerçekleşecek olan Mahşer-i Cümbüş etkinlik biletlerinde geçerlidir. Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim? İstediğin kadar faydalanabilirsin. Kampanyaya özel diğer koşullar Bu kampanyadan faydalanmak için Hopi’nin V 5.0.0 ve üzeri versiyonlarından birine sahip olmak gerekiyor. Ayrıca www.hopi.com.tr web sitesi üzerinden de kampanyadan faydalanabilirsin. Hopi’ni güncellemek için tıkla: IOS: apple.co/3chzJXT Android: tinyurl.com/y9ohz9jw Hopi ve Biletix kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Diğer şartlar ve koşullar nelerdir? Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.