KIEHL'S

Kiehls.com.tr alışverişlerinde en sevilen setler 143 TL’den başlayan fiyatlarla. Üstelik Hopililere özel tüm ürünlerde %10 indirim!

SON KATILIM TARİHİ: 31.01.2022

KULLANIM ŞARTLARI

Kiehls.com.tr alışverişlerinde en sevilen setler 143 TL’den başlayan fiyatlarla. Üstelik Hopililere özel tüm ürünlerde %10 indirim!

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 31 Ocak 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
Hopi üyesi www.kiehls.com.tr’de yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için indirim kodunun ödeme ekranındaki "Kodunuzu Girin" alanına girilmesi gerekir. 

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?
İstediğin tutarda alışveriş yapabilirsin. 

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?
Tüm Kiehl’s markalı ürün alışverişinde %10 indirimden faydalanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?
Tüm alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?
İstediğin kadar faydalanabilirsin. 

Kampanyaya özel diğer koşullar
Kampanya, Firma’nın diğer kampanyaları ile birleştirilemez.
 
Hopi ve Kiehl’s kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?
Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

LİSTEYE KAYDEDİLDİ