KARCHER

karcher.com.tr'den yapılacak FC 7 Premium Kablosuz Zemin Temizleme Makinesi alışverişinde 1500 TL İndirim seni bekliyor.

SON KATILIM TARİHİ: 31.08.2022

KULLANIM ŞARTLARI

karcher.com.tr'den yapılacak FC 7 Premium Kablosuz Zemin Temizleme Makinesi alışverişinde 1500 TL İndirim seni bekliyor.

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 31 Ağustos 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
Hopi üyesi karcher.com.tr web sitesinde promosyon kodu tanıtılarak, 1.055-760.0 kodlu ürün alımında geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?
İndirim tutarı 1.055-760.0 ürün alımında geçerlidir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?
karcher.com.tr'de yapılacak 1.055-760.0 kodlu FC 7 Premium Kablosuz Zemin Temizleme Makinesi ürün alışverişlerinde, mevcut kampanyalara ek 1500 TL indirim uygulanacaktır.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?
Kampanya 1.055-760.0 kodlu FC 7 Premium Kablosuz Zemin Temizleme Makinesi'nde geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?
İstediğin kadar faydalanabilirsin. 

Kampanyaya özel diğer koşullar
Kampanyadan Hopi’nin en güncel versiyonuna (V 5.0.0) sahip müşteriler faydalanabilir.
Hopi’ni güncellemek için tıkla:
IOS: apple.co/3chzJXT
Android: tinyurl.com/y9ohz9jw

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?
Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb. ‘de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

LİSTEYE KAYDEDİLDİ