BILETIX

20 Ağustos tarihinde İstanbul Kemerburgaz Kent Ormanı'nda gerçekleşecek olan 90’lar Türkçe Pop Fest biletleri %20 indirimli. PROMOSYON KODU: hopi2022

SON KATILIM TARİHİ: 20.08.2022

KULLANIM ŞARTLARI

20 Ağustos tarihinde İstanbul Kemerburgaz Kent Ormanı'nda gerçekleşecek olan 90’lar Türkçe Pop Fest biletleri %20 indirimli. PROMOSYON KODU: hopi2022

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 20 Ağustos 2022 15:00 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
Kampanyadan faydalanmak için, Biletix satın alma adımında Hopi indirim butonu seçildikten sonra, açılan alana Hopi  kampanya detaylarında yer alan “hopi2022”  indirim kodunun girilmesi gerekmektedir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?
Kampanyada kullanılan kod bilet satış fiyatı üzerinden %20 indirim sağlar.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?
20 Ağustos tarihinde İstanbul Kemerburgaz Kent Ormanı'nda gerçekleşecek olan 90’lar Türkçe Pop Fest konser biletleri için Biletix.com üzerinden gerçekleştirilen bilet alımlarında geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?
İstediğin kadar faydalanabilirsin. 

Kampanyaya özel diğer koşullar
Kampanya tüm kategorilerilerde geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.

Hopi ve Biletix kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?
Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb. ‘de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

LİSTEYE KAYDEDİLDİ