BOYNER

Boyner mağazalarında, 500 TL ve üzeri alışverişinde 25 Paracık, 1000 TL ve üzeri alışverişinde 50 Paracık kazan.

SON KATILIM TARİHİ: 25.05.2022

KULLANIM ŞARTLARI

Boyner mağazalarında, 500 TL ve üzeri alışverişinde 25 Paracık, 1000 TL ve üzeri alışverişinde 50 Paracık kazan.

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 25 Mayıs 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
Hopi üyesi Boyner, Boyner Sports, Boyner Dynamic, Ykm mağazalarında Hopi uygulaması ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
Kampanya Boyner Antalya Alanyum ve İstanbul Avrupa Yakası ( Boyner Vadi İstanbul Avm., Boyner İstanbul Cevahir Avm, Boyner Mall Of İstanbul Avm, Boyner İstanbul Marmara Forum Avm, Boyner İstanbul Akbatı, Boyner İstanbul Marmara Park Avm, Boyner İstanbul İstinyepark Avm, Boyner Forum İstanbul Avm, Boyner İstanbul Iga, Boyner Sports İstanbul Cevahir Avm, Boyner Dynamic Mall Of İstanbul Avm)  mağazalarında geçerli değildir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?
Tek fatura ile 500 TL ve üzeri alışveriş yapman yeterli olacaktır. 

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?
Şartları sağlanan tek fatura ile 500 TL ve üzeri alışverişinde en fazla 25 Paracık, 1000 TL ve üzeri alışverişinde en fazla 50 Paracık kazanabilirsin. 

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?
Yalnızca 1 defa faydalanabilirsin. 
1 Boyner hesabı üzerinden 1'den fazla Hopi hesabı faydalanılamaz.

Kampanyaya özel diğer koşullar
Paracık kazanımı ve katlı kullanımı kozmetik ürünlerinde, elektrikli ev aletlerinde, Gift Card alımlarında, toplu alımlarda ve Outlet mağazalarda geçerli değildir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?
Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

LİSTEYE KAYDEDİLDİ