BOYNER

Boyner.com.tr'de 50 Hediye Paracık'ın, 500 TL ve üzeri alışverişlerde 2 kat, 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 4 kat, 1500 TL ve üzeri alışverişlerde 6 kat daha değerli.

SON KATILIM TARİHİ: 27.01.2022

KULLANIM ŞARTLARI

Boyner.com.tr'de 50 Hediye Paracık'ın, 500 TL ve üzeri alışverişlerde 2 kat, 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 4 kat, 1500 TL ve üzeri alışverişlerde 6 kat daha değerli.

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 27 Ocak 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
Hopi üyesi www.boyner.com.tr’de Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?
Şartları sağlanan tek fatura ile 500 TL alışveriş yapman yeterli olacaktır.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?
Kampanyada 50 Hediye Paracık'a kadar Paracıklarını, 500 TL ve üzeri alışverişinde 100 TL değerinde 2 kat,
1000 TL ve üzeri alışverişinde 200 TL değerinde 4 kat,
1500 TL ve üzeri alışverişinde 300 TL değerinde 6 kat daha değerli kullanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?
Kampanyada boyner.com.tr'den elektrikli ev ürünleri, gift card, deprem kitleri haricinde yapılacak alışverişte geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?
Kampanyalardan bir kişi bir kez faydalanabilir. 

Kampanyaya özel diğer koşullar
Kampanya Firma’nın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

Hopi ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?
Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb. ‘de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

LİSTEYE KAYDEDİLDİ