BiSU Hızlı Teslimat Kampanya & İndirim

BiSU Hızlı Teslimat'ta iki damacana su siparişi 1'er kuruş!

1'er kuruş

SON KATILIM TARİHİ: 31.12.2022

KULLANIM ŞARTLARI

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 31 Aralık 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi üyesi BİSU mobil uygulamasındaki BİSU Hızlı Teslimat'tan vereceğin 19L polikarbon damacana veya 15L cam damacana iki adet su siparişinde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

BiSU Hızlı Teslimat kapsamında damacana su siparişi vermelisin.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

İki adet damacana su siparişini 1'er kuruşa verebilirsin ve toplamda en fazla 40 TL indirim kazanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Sadece BiSU Hızlı Teslimat kapsamındaki damacana su siparilerinde geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Her kullanıcı kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir. 1 kişinin sadece 1 promosyon kodu alma hakkı vardır. Kampanya bitiş tarihine kadar kullanılmayan kodlar iptal olur.

Kampanyaya özel diğer koşullar

Teklif kodu girildikten sonra sepet ekranında ilgili kampanyayı seçerek kampanyadan yararlanabilirsin. Bir kullanıcı kampanyadan en fazla 40 TL değerinde indirim kazanabilecektir. Elinde iade edebileceğin boş bir polikarbon damacana yoksa, “Boş damacanam yok” ürününü, iade edebileceğin boş bir cam damacana yoksa “Boş cam damacanam yok” ürünü de sepetine eklemen gerekmektedir. “Boş damacanam yok” ürünü sadece şişe bedelini ödemek içindir. Su siparişi için seçtiğin markanın 19L polikarbon veya 15L cam suyu da sepetine eklemen gerekmektedir. Kampanya sadece ev adresi siparişlerinde geçerlidir. Aynı kişi ve/veya adres kampanyadan 1 kez yararlanabilir. Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır, stoklar bölgelere göre değişiklik gösterebilir. Kampanya diğer sepet indirim kampanyaları, banka ve işbirliği kampanyalarıyla birleştirilemez. Kampanyaya katılım 1.000 kişi ile sınırlıdır. Hopi ve BİSU kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.