TEKSAAT.COM

İnternet Mağazasına Git butonuna tıklayarak yapacağın teksaat.com alışverişlerinde tüm indirimlere ek %6 Paracık ve sana özel indirim!

SON KATILIM TARİHİ: 31.12.2021

KULLANIM ŞARTLARI

İnternet Mağazasına Git butonuna tıklayarak yapacağın teksaat.com alışverişlerinde tüm indirimlere ek %6 Paracık ve sana özel indirim!

Hangi tarihler arasında geçerlidir? Kampanya 31 Aralık 2021 23:59 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya nerelerde geçerlidir? Kampanya Hopi üzerinden teksaat.com’a yönlendikten sonra site üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir? İstediğin tutarda alışveriş yapabilirsin. Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak? Kampanyada İnternet Mağazasına Git butonuna tıklayarak yapılacak alışverişlerde indirimlere ve kampanyalara ek %6 Paracık kazanılabilir.  Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir? Tüm ürünlerde geçerlidir. Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim? İstediğin kadar faydalanabilirsin.  Kampanyaya özel diğer koşullar Paracıklara ek aşağıda belirtilen kodlar ile indirim kazanılabilir; TEKSAATHP75 indirim kodu ile 500-999 TL arası alışverişlerde 75 TL indirim TEKSAATHP125 indirim kodu ile 1000 TL ve üstü alışverişlerde 125 TL indirim  İndirim kodu markanın diğer indirimleri ile birleştirilemez.  Hopi ve Teksaat kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.   Kazanılan Paracık yapılacak alışverişin sepet tutarından kargo ve KDV düşüldükten sonra hesaplanacaktır.     Kampanyaya Teksaat uygulamasından yapılacak alışverişler dahil değildir.    Paracıklar teksaat.com'dan yapılan alışveriş tarihinden sonra 30 ile 60 gün içerisinde yüklenecektir.   Paracık yüklemelerinde marka kaynaklı gecikmeler yaşanabilir. Bu gecikmelerden Hopi sorumlu değildir. Diğer şartlar ve koşullar nelerdir? Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Sipariş iptal ya da iade edildiğinde aldığın ürün/ürünler üzerinden Paracık kazanma hakkı olmayacaktır. Kısmi iade yapıldığında kazanılacak Paracık tutarına, iade edilen ürünün tutarı dahil edilmeyecektir.   

LİSTEYE KAYDEDİLDİ