HUAWEI.COM

İnternet Mağazasına Git butonuna tıklayarak yapacağın huawei.com alışverişlerinde %5 Paracık ve sana özel indirimler kazan. İndirim detaylarını kullanım şartlarında bulabilirsin.

SON KATILIM TARİHİ: 15.05.2021
LİSTEYE KAYDEDİLDİ

KULLANIM ŞARTLARI

İnternet Mağazasına Git butonuna tıklayarak yapacağın huawei.com alışverişlerinde %5 Paracık ve sana özel indirimler kazan. İndirim detaylarını kullanım şartlarında bulabilirsin.

Hangi tarihler arasında geçerlidir? Kampanya 15 Mayıs 2021 23:59 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya nerelerde geçerlidir? Kampanya Hopi üzerinden shop.huawei.com’a yönlendikten sonra site üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir? İstediğin tutarda alışveriş yapabilirsin.  Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak? Kampanyada İnternet Mağazasına Git butonuna tıklayarak yapılacak alışverişlerde indirimlere ve kampanyalara ek %5 Paracık kazanılabilir. Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir? Tüm ürünlerde geçerlidir. Toplu alımlardan Paracık kazanılamayacaktır. Aynı üründen 2 ve üzeri alımlar toplu alım olarak değerlendirilmektedir. Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim? İstediğin kadar faydalanabilirsin.  Kampanyaya özel diğer koşullar  Paracıklara ek aşağıda belirtilen kodlar ile indirim kazanılabilir; Kod: A200Hopi – 4.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 200 TL indirim Kod: A150Hopi – 3.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 150 TL indirim Kod: A80Hopi – 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 80 TL indirim Kod: A50Hopi – 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 50 TL indirim İndirim kodları “p40 lite + p40 lite e ürünleri hariç” tüm ürünlerde geçerli. Hopi ve Huawei kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Kazanılan Paracık yapılacak alışverişin sepet tutarından kargo ve KDV düşüldükten sonra hesaplanacaktır.   Kampanyaya Huawei uygulamasından yapılacak alışverişler dahil değildir.  Paracıklar shop.huawei.com’dan yapılan alışveriş tarihinden sonra 120 ile 150 gün içerisinde yüklenecektir. Paracık yüklemelerinde marka kaynaklı gecikmeler yaşanabilir. Bu gecikmelerden Hopi sorumlu değildir. Diğer şartlar ve koşullar nelerdir? Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Sipariş iptal ya da iade edildiğinde aldığın ürün/ürünler üzerinden Paracık kazanma hakkı olmayacaktır. Kısmi iade yapıldığında kazanılacak Paracık tutarına, iade edilen ürünün tutarı dahil edilmeyecektir.