HUAWEI

Tıkla Kazan butonuna tıklayarak yapacağın huawei.com alışverişlerinde tüm indirim ve kampanyalara ek %4'e varan Paracık kazan.

SON KATILIM TARİHİ: 31.12.2022

KULLANIM ŞARTLARI

Tıkla Kazan butonuna tıklayarak yapacağın huawei.com alışverişlerinde tüm indirim ve kampanyalara ek %4'e varan Paracık kazan.

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 31.12.2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
Kampanya Hopi üzerinden Huawei web sitesine yönlenerek yapılan alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?
İstediğin tutarda alışveriş yapabilirsin. 

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?
Kampanyada Tıkla Kazan butonuna tıklayarak yapılacak alışverişlerde indirimlere ve kampanyalara ek %4'e varan Paracık kazanılabilirsin.
Laptop, Tablet ve Monitör alışverişlerinde %2 Paracık kazan.
Akıllı Telefon, Aksesuar (Kılıf, Tablet Kalemi, Saat Kordonu) ve Giyilebilir Teknoloji (Akıllı Saat) alışverişlerinde %4 Paracık kazan.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?
Seçili ürülerde geçerlidir. 

Aşağıdaki ürünlerde geçerli değildir;
HUAWEI Mini Hoparlör CM510
HUAWEI FreeBuds 4i
HUAWEI FreeBuds Pro
HUAWEI Sport Lite Bluetooth Kulaklık
HUAWEI FreeLace
HUAWEI FreeBuds 3
HUAWEI Kulak İçi Kulaklık AM115
HUAWEI FreeBuds 4
HUAWEI Metal Kulak İçi Kulaklık
HUAWEI Sound Joy
HUAWEI FreeBuds Lipstick
HUAWEI FreeLace Pro
HUAWEI Type-C Kulak İçi Kulaklık
FreeBuds SE
FreeBuds 2 Pro

Toplu alımlarda geçerli değildir. 1 ay içerisinde herhangi bir üründen 2 adet ve üzeri alımlar, ve/veya aynı adrese aynı müşteri tarafından yapılan herhangi bir üründen 2 adet ve üzeri alımlar, ve/veya farklı adrese aynı müşteri tarafından yapılan herhangi bir üründen 2 adet ve üzeri alımlar ” toplu alım olarak adlandırılır.
Huawei ‘Toplu Alım’ tanımını değiştirme hakkını saklı tutar.
Huawei kötüye kullanım tespit ettiğinde yukarıda belirtilen nedenlerin dışında bir nedenden dolayı ya da bir neden göstermeden Paracık kazanım hakkı yoktur.
Önsiparişle ürün alımına para iadesi verilmeyecektir.

Kampanyaya özel diğer koşullar
Kazanılan Paracık yapılacak alışverişin sepet tutarından kargo, KDV ve varsa kısmi iade düşüldükten sonra hesaplanacaktır. Kampanyaya Huawei uygulamasından yapılacak alışverişler dahil değildir. Paracıklar alışveriş tarihinden sonra 120 ile 150 gün içerisinde yüklenecektir. Paracık yüklemelerinde marka kaynaklı gecikmeler yaşanabilir. Bu gecikmelerden Hopi sorumlu değildir. Hopi ve Huawei kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. 

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?
Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Sipariş iptal ya da iade edildiğinde aldığın ürün/ürünler üzerinden Paracık kazanma hakkı olmayacaktır. Kısmi iade yapıldığında kazanılacak Paracık tutarına, iade edilen ürünün tutarı dahil edilmeyecektir. 

Hopi ve HUAWEI kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Hopi’nin size sağladığı avantajları kullanarak Hopi İş Yerinden veya iş ortağından ("satıcı") yaptığınız alışveriş tamamen siz ve satıcı arasındadır. Satın aldığınız ürünün veya hizmetin size sunulması, tamamen satıcının sorumluluğundadır. Hopi, kampanya dahilinde satıcıdan satın aldığınız herhangi bir ürün veya hizmetin tarafınıza teslim edileceğini/sağlanacağını garanti etmez.

LİSTEYE KAYDEDİLDİ