CARREFOURSA

Tıkla Kazan butonuna tıklayarak carrefoursa.com web sitesinde yapacağın alışverişlerinde tüm indirim ve kampanyalara ek %4 Paracık kazan. Paracıkların 24 saat içinde yüklensin.

SON KATILIM TARİHİ: 31.08.2022

KULLANIM ŞARTLARI

Tıkla Kazan butonuna tıklayarak carrefoursa.com web sitesinde yapacağın alışverişlerinde tüm indirim ve kampanyalara ek %4 Paracık kazan. Paracıkların 24 saat içinde yüklensin.

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 31 Ağustos 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
Hopi kampanyası üzerinden yönlenerek sadece www.carrefoursa.com web sitesinde yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
*Safari tarayıcısı üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli değildir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?
Kampanyada Tıkla Kazan butonuna tıklayarak yapılacak alışverişlerde tüm indirim ve kampanyalara ek %4 Paracık kazanılabilir.
 
 
Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?
İstediğin tutarda alışveriş yapabilirsin. 

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?
Sadece gıda, şekerleme ve temizlik ürünleri kategorilerindeki alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?
İstediğin kadar faydalanabilirsin. 

Kampanyaya özel diğer koşullar
Lansmana özel 1-31 Ağustos tarihleri arasında sadece aşağıdaki kuralları sağlayan alışverişler için paracıklar 24 saat içerisinde yüklenecektir.

- Tek seferde 2000 TL ve altındaki sepet tutarındaki alışverişlerde Paracıklar 24 saat içinde yüklenecektir. 2000 TL’nin üzeri sepet tutarındaki alışverişlerin paracıkları alışveriş tarihinden 60-90 gün sonra marka onayı sonrası yüklenecek.

- 1 kişi 1 ay boyunca ilk 5 alışverişi için 24 saat içinde anında paracık yüklemeden faydalanabilecek. 5’ten sonraki alışverişlerinin paracıkları alışveriş tarihinden 60-90 gün sonra marka onayı sonrası yüklenecek.

- Anında Paracık yüklenen alışverişlerde alışveriş tarihinden 60-90 gün sonra marka onayı sonrası işlemin iptal/iade ya da kısmi iade olması durumunda iade tutarından kazanılan kadar Paracık geri alınacaktır.

Bu kuralları sağlamayan alışveişler için paracıklar alışverişe tarihinden 60-90 gün sonra, marka onayı sonrası yüklenecektir.

Kazanılan Paracık yapılacak alışverişin sepet tutarından kargo, KDV ve varsa kısmi iade düşüldükten sonra hesaplanacaktır.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?
Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Sipariş iptal ya da iade edildiğinde aldığın ürün/ürünler üzerinden Paracık kazanma hakkı olmayacaktır. Kısmi iade yapıldığında kazanılacak Paracık tutarına, iade edilen ürünün tutarı dahil edilmeyecektir.     

Hopi ve CarrefourSA kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Hopi’nin size sağladığı avantajları kullanarak Hopi İş Yerinden veya iş ortağından ("satıcı") yaptığınız alışveriş tamamen siz ve satıcı arasındadır. Satın aldığınız ürünün veya hizmetin size sunulması, tamamen satıcının sorumluluğundadır. Hopi, kampanya dahilinde satıcıdan satın aldığınız herhangi bir ürün veya hizmetin tarafınıza teslim edileceğini/sağlanacağını garanti etmez.


 


 


 


 


 


 LİSTEYE KAYDEDİLDİ