ALGİDA İLE KAZAN

Magnum, Carte d'Or ve Algida Maraş Usulü'nden çıkan şifreleri Algida ile Kazan uygulamasına girerek biriktirdiğin Algida puanlarıyla 10 Paracık'a kadar kazan!

SON KATILIM TARİHİ: 01.09.2022

KULLANIM ŞARTLARI

Magnum, Carte d'Or ve Algida Maraş Usulü'nden çıkan şifreleri Algida ile Kazan uygulamasına girerek biriktirdiğin Algida puanlarıyla 10 Paracık'a kadar kazan!

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 01 Eylül 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
Algida ile Kazan mobil uygulaması içerisinde biriken Algida Puanlar karşılığında, hediye seçenekleri arasında yer alan 3, 5 ve 10 Paracık tanımlı promosyon kodları alınabilecektir. Alınan bu kodlar Hopi’deki Hesabım/Promosyon Kodu/ALGIDA kampanyasında yer alan “Promosyon Kodunu Gir” alanına  girilerek 3, 5 ya da 10 Paracık kazanılabilecektir

Promosyon kodunu girmek için tıkla : bit.ly/3LAHCsN

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?
Magnum, Carte d’Or ve Algida Maraş Usulü ürünlerinden satın alınması ve paketlerden/çubuklardan çıkan şifreyi Algida İle Kazan mobil uygulamasına girerek Algida Puan kazanman ve sonrasında bu puanlarla FIRSATLAR sekmesinde yer alan 3, 5 ya da 10 Paracık ödüllerinden birini tercih etmen yeterli.
Algida ile Kazan mobil uygulaması içerisinde biriken Algida Puanlarla; 300 Algida Puan karşılığında 3 Paracık, 500 Algida Puan karşılığında 5 Paracık ve 1.000 Algida Puan karşılığında 10 Paracık tanımlı 10 Paracık tanımlı promosyon kodu alınabilir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?
3, 5 ya da 10 Paracık kazanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?
Magnum, Carte d’Or ve Algida Maraş Usulü ürünlerinde geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?
Dilediğin kadar faydalanabilirsin. 

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

LİSTEYE KAYDEDİLDİ