ABDULLAH KİĞILI

Abdullah Kiğılı mağazalarında yapacağın alışverişinde net %40 indirime ek, 100 Paracık'a kadar Paracıkların 2 kat değerli. Üstelik 3 ve üzeri ürün alışverişinde fiyatlar etiketin yarısı!

SON KATILIM TARİHİ: 12.12.2021

KULLANIM ŞARTLARI

Abdullah Kiğılı mağazalarında yapacağın alışverişinde net %40 indirime ek, 100 Paracık'a kadar Paracıkların 2 kat değerli. Üstelik 3 ve üzeri ürün alışverişinde fiyatlar etiketin yarısı!

Hangi tarihler arasında geçerlidir? Kampanya 12 Aralık 2021 23:59 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya nerelerde geçerlidir? Hopi üyesi Abdullah Kiğılı mağazalarında Hopi QR Kodum tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir? Tek fatura ile 1500 TL ve üzeri alışveriş yapman yeterli olacaktır.  Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak? Şartları sağlanan tek fatura ile 1500 TL ve üzeri alışverişinde en fazla 100 Paracık’a kadar 2 kat değerli kullanabilirsin. Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir? Tüm ürünlerde geçerlidir. Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim? İstediğin kadar faydalanabilirsin.  Kampanyaya özel diğer koşullar Kampanya Firma’nın diğer indirimleriyle birleştirilir.  Paracık kullanımı olan işlemlerde Paracık kazanımı olmamaktadır. ​Hopi ve Abdullah Kiğılı kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Diğer şartlar ve koşullar nelerdir? Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

LİSTEYE KAYDEDİLDİ