DAHA DAHA

2,5L Coca-Cola Orijinal, Coca-Cola Zero Sugar ve Sprite kapaklarından çıkan kodlarla 10 Paracık’a kadar kazan!

SON KATILIM TARİHİ: 31.08.2022

KULLANIM ŞARTLARI

2,5L Coca-Cola Orijinal, Coca-Cola Zero Sugar ve Sprite kapaklarından çıkan kodlarla 10 Paracık’a kadar kazan!

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 31 Ağustos 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
Promosyonlu gümüş renkli kapaklı 2,5 litre Coca-Cola Orijinal, 2,5 litre Coca-Cola Zero Sugar ve 2,5 litre Sprite ürünlerinin kapaklarının altındaki şifre Daha Daha mobil uygulaması veya www.dahadaha.com web sitesine girilmelidir. Girilen her bir şifre karşılığında 150 puan kazanılır. Toplanan puanlarla, hediye seçenekleri arasından Hopi Paracık tercih edildiğinde 1, 5 ya da 10 Paracık kazanılır. Kampanya kapsamında;
150 puan karşılığında 1 Paracık
450 puan karşılığında 5 Paracık
750 puan karşılığında 10 Paracık kazanılır.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?
Promosyonlu Gümüş Renkli Kapaklı 2,5 litre Coca-Cola Orijinal, 2,5 litre Coca-Cola Zero Sugar ve 2,5 litre Sprite ürünlerinden satın alınması yeterlidir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?
1, 5 ya da 10 Paracık kazanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?
Promosyonlu Gümüş Renkli Kapaklı 2,5 litre Coca-Cola Orijinal, 2,5 litre Coca-Cola Zero Sugar ve 2,5 litre Sprite ürünlerinde geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?
İstediğin kadar yararlanabilirsin.

Kampanyaya özel diğer koşullar
Hopi ve Coca-Cola kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. 
 
Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?
Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb. ‘de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.
Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

LİSTEYE KAYDEDİLDİ