TEKSAAT.COM

İnternet Mağazasına Git butonuna tıklayarak yapacağın teksaat.com alışverişlerinde tüm indirimlere ek %6 Paracık ve sana özel indirim!

SON KATILIM TARİHİ: 31.12.2020

KULLANIM ŞARTLARI

İnternet Mağazasına Git butonuna tıklayarak yapacağın teksaat.com alışverişlerinde tüm indirimlere ek %6 Paracık ve sana özel indirim!

Kampanya 31 Aralık 2020 23:59 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya Hopi üzerinden teksaat.com'a yönlendikten sonra site üzerinden online yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanya kapsamında İnternet Mağazasına Git butonuna tıklayarak yapılacak teksaat.com alışverişlerinde tüm indirimlere ek %6 Paracık kazanılabilir. Paracık kazanımı için herhangi bir alt limit yoktur. Ayrıca 500 TL üzeri alışverişlerde en az 75 TL indirim kazanılabilir. TEKSAATHP75 indirim kodu ile 500-999 TL arası alışverişlerde 75 TL indirim  TEKSAATHP125 indirim kodu ile 1000 TL ve üstü alışverişlerde 125 TL indirim  İndirim kodu markanın diğer indirimleri ile birleştirilemez. Hopi ve Teksaat kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Kazanılan Paracık yapılacak alışverişin sepet tutarından kargo ve KDV düşüldükten sonra hesaplanacaktır. Paracıklar teksaat.com'dan yapılan alışveriş tarihinden sonra 30 ile 60 gün içerisinde yüklenecektir. Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Sipariş iptal ya da iade edildiğinde aldığın ürün/ürünler üzerinden Paracık kazanma hakkı olmayacaktır. Kısmi iade yapıldığında kazanılacak Paracık tutarına, iade edilen ürünün tutarı dahil edilmeyecektir.