KATILIM KOŞULLARI

Çark ile sürpriz fırsatlar kampanyası 27 Aralık 2020 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Boyner.com.tr’den kazanılan 25 Hediye Paracık 200 TL ve üzeri alışverişte kullanılabilir. Hediye Paracıklar Boyner.com.tr'de geçerlidir.
Morhipo’dan kazanılan 30 Hediye Paracık 300 TL ve üzeri alışverişte kullanılabilir. Hediye Paracıklar Morhipo'da geçerlidir.
 
Yüklenen hediye Paracıklar belirtilen 31 Aralık 2020 23:59 tarihine kadar kullanılmazsa silinecektir.

Kazanılan 5, 10, 15, 50, 75 ve 100 Paracık Hopi’de teklif kodu (promosyon kodu) kullanılan kampanyalar hariç tüm kampanyalarda kullanılabilir. Kullanım süresi 1 yıldır.

Çarktan en fazla 1 defa Paracık kazanılabilir.

Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Bu kampanya BNR Teknoloji A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 16.12.2020 tarihli ve 40453693-255.05.02-E.9541 sayılı yazısı ile izin kapsamı dışında düzenlenmektedir. 21-27 Aralık 2020 tarihleri arasında Türkiye genelinde App Store veya Google Play üzerinden Android ve IOS işletim sistemli akıllı cep telefonlarına Hopi uygulamasını indirerek ad-soyad-telefon bilgileriyle uygulamaya üye olan kullanıcılar, uygulama içerisindeki çarkı çevirdiklerinde Hopi hesaplarına anında 5 TL, 10, TL, 15 TL, 25 TL, 30 TL, 50 TL, 75 TL veya 100 TL değerinde Hopi Hediye Puan’lardan herhangi biri tanımlanacaktır. Kampanya süresi boyunca her kullanıcı sadece 1 kez çark çevirebilecektir. Kampanyaya BNR Teknoloji A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Fırsat Elektronik Tic. ve San. A.Ş.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz. Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez. Çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, BNR Teknoloji A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır. BNR Teknoloji A.Ş. kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Kampanyaya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Fırsat Elektronik Tic. ve San. A.Ş. kampanya Katılım Koşullarına uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Fırsat Elektronik Tic. ve San. A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır. Koşullar ve Kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.