Olizzi

Zeytinyağı

Premium Organik Natürel Sızma Zeytinyağı 5 Lt

699,90 TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Dünyanın en prestijli zeytinyağı yarışmalarından Olive Japan 2020'de ve JOOPrize 2021’de Gümüş Madalya kazanan Olizzi Premium Organik Zeytinyağı erken hasat, soğuk sıkım natürel sızma zeytinyağıdır.%0.21 serbest yağ asidi oranının altında şişelenmiştir.Henüz yeşilken topladığımız zeytinlerimizi hızlıca soğuk sıkıma gönderiyoruz. Tamamen fiziksel yöntemler kullanarak düşük asiditede, kaliteli ve lezzetli natürel sızma zeytinyağımızı elde ediyoruz.Tat ve Koku Notaları:
Olizzi Premium Organik Natürel Sızma Zeytinyağı’nın yoğun meyvemsi tadını, yeşil kokusunu ve yemeklerinize kattığı zengin lezzeti seveceksiniz!
Domat zeytinden üretilen Olizzi Premium meyvemsiliği, acılığı ve yakıcılığı yüksek bir zeytinyağıdır. Domates yaprağı, yeşil muz, çimen ve biberiye tat notalarında rastlamak mümkündür.Yemek Eşleşmeleri:
Hem soğuk, hem sıcak yemeklerle uyumludur. Domates, haşlanmış yumurta, peynir, nar ekşisi, avokado, füme et, tavada kızartılan sebze-et gibi eşleşmelerde kendini çok daha güzel ortaya çıkarmaktadır.Olizzi Premium Organik, yüksek kaliteli ve üstün lezzetli bir zeytinyağıdır.Boğazınızı yakan baharatımsı bitişe hazırlıklı olun! İşte iyi zeytinyağının size sunduğu ipuçları bunlar! Bebek zeytinyağı, çocuk zeytinyağı olarak kullanılabilir. Yüksek polifenol değerlerine sahip, antioksidan ve vitamin bakımından zengindir.Tek kullanımlık kapağı ile güvenli, kolay ve kontrollü kullanım sağlar.Organik Sertifikalı / Filtre Edilmiştir / Ödüllü Zeytinyağı
Erken Hasat / Soğuk Sıkım / Natürel Sızma Zeytinyağı
Zeytin Türü: Domat
%0.21 serbest yağ asidi oranının altında şişelenmiştir.Zeytinyağlarınızı ışık görmeyen, serin ve kuru ortamda ağzı kapalı şekilde sakladığınızdan emin olunuz. Teneke olarak aldığınız zeytinyağlarını küçük şişelere bölerek hava almayacak şekilde kapatmanızı tavsiye ederiz.

DÜKKAN HAKKINDA

Olizzi Türkiye'de faaliyete geçen bir süper-gıda markasıdır. Her zeytinyağı süper gıda özelliklerine sahip olmayabilir!