Olizzi

Zeytinyağı

Everyday Natürel Sızma Zeytinyağı 5 Lt

699,90 TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Dünyanın en prestijli zeytinyağı yarışmalarından JOOPrize 2021’de Gümüş Madalya kazanan Olizzi Everyday Zeytinyağı erken hasat, soğuk sıkım natürel sızma zeytinyağıdır.%0.45 serbest yağ asidi oranının altında şişelenmiştir.Henüz yeşilken topladığımız zeytinlerimizi hızlıca soğuk sıkıma gönderiyoruz. Tamamen fiziksel yöntemler kullanarak düşük asiditede, kaliteli ve lezzetli natürel sızma zeytinyağımızı elde ediyoruz.Tat ve Koku Notaları:
Tekir (Kalamata) türü zeytinden üretilen Olizzi Everyday, meyvemsiliği yüksek, acılığı ve yakıcılığı dengeli bir zeytinyağıdır.
Çağla badem, enginar, domates ve meyvemsi tat notalarına rastlamak mümkündür.Yemek Eşleşmeleri:
Hem soğuk, hem sıcak yemeklerle uyumludur. Geniş bir yelpazede tüm yeşillik ve sebzeli salatalarda, sıcak yemeklerin üzerinde gezdirmede, haşlanmış veya fırın sebzelerde, tavada kızartılan sebze-et gibi eşleşmelerde kullanıma uygundur.Olizzi Everyday, yüksek kaliteli ve üstün lezzetli bir zeytinyağıdır.Boğazınızı yakan baharatımsı bitişe hazırlıklı olun! İşte iyi zeytinyağının size sunduğu ipuçları bunlar! Bebek zeytinyağı, çocuk zeytinyağı olarak kullanılabilir. Yüksek polifenol değerlerine sahip, antioksidan ve vitamin bakımından zengindir.Tek kullanımlık kapağı ile güvenli, kolay ve kontrollü kullanım sağlar.
Filtre Edilmiştir / Ödüllü Zeytinyağı
Erken Hasat / Soğuk Sıkım / Natürel Sızma Zeytinyağı
Zeytin Türü: Tekir
%0.45 serbest yağ asidi oranının altında şişelenmiştir.
Zeytinyağlarınızı ışık görmeyen, serin ve kuru ortamda ağzı kapalı şekilde sakladığınızdan emin olunuz. Teneke olarak aldığınız zeytinyağlarını küçük şişelere bölerek hava almayacak şekilde kapatmanızı tavsiye ederiz.

DÜKKAN HAKKINDA

Olizzi Türkiye'de faaliyete geçen bir süper-gıda markasıdır. Her zeytinyağı süper gıda özelliklerine sahip olmayabilir!