Olizzi

Zeytinyağı

Baby Organik Natürel Sızma Zeytinyağı 500 ml

149,90 TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Bebekler için yüksek besin değerlerine sahip, meyvemsiliği yüksek, acılığı ve yakıcılığı düşük olan Olizzi Baby Organik Zeytinyağı olgun hasat, soğuk sıkım natürel sızma zeytinyağıdır.%0.35 serbest yağ asidi oranının altında şişelenmiştir.Elle topladığımız zeytinlerimizi hızlıca soğuk sıkıma gönderiyoruz. Tamamen fiziksel yöntemler kullanarak düşük asiditede, kaliteli ve lezzetli natürel sızma zeytinyağımızı elde ediyoruz.Kullanım Alanları:
Olizzi Baby Organik Natürel Sızma Zeytinyağı’nın meyvemsi tadını, yeşil kokusunu ve bebeğinizin mamalarına kattığı zengin lezzeti seveceksiniz! Takviye gıdaya başlayan bebekler için kullanıma uygundur. Hem soğuk, hem sıcak yemeklerle uyumludur. Olizzi Baby Organik, yüksek kaliteli ve üstün lezzetli bir zeytinyağıdır.Bebek zeytinyağı, çocuk zeytinyağı olarak kullanıma uygundur. Yüksek polifenol değerlerine sahip, antioksidan ve vitamin bakımından zengindir.
Domat zeytinlerin soğuk sıkımıyla üretilen Olizzi Baby Organik’in meyvemsiliği yüksek, acılığı ve yakıcılığı düşük-dengelidir.Olizzi Premium Organik ve Olizzi Everyday’den farkı nedir?
Olizzi Premium Organik ve Olizzi Everyday erken hasat zeytinlerden elde edildiği için boğazda bıraktığı yakıcılıkları daha yüksektir. Yakıcılık zeytinyağının olumlu bir özelliğidir. Her üç ürün de bebek ve çocukların tüketimine uygundur. Ancak çiğ tüketimde bebekler için yakıcılığı daha düşük olan Olizzi Baby Organik tercih edilmektedir.Tek kullanımlık kapağı ile güvenli, kolay ve kontrollü kullanım sağlar.Organik Sertifikalı / Filtre Edilmiştir / Bebekler için Zeytinyağı / Çocuklar için Zeytinyağı
Olgun Hasat / Soğuk Sıkım / Natürel Sızma Zeytinyağı
Zeytin Türü: Domat
%0.35 serbest yağ asidi oranının altında şişelenmiştir.Zeytinyağlarınızı ışık görmeyen, serin ve kuru ortamda ağzı kapalı şekilde sakladığınızdan emin olunuz. Teneke olarak aldığınız zeytinyağlarını küçük şişelere bölerek hava almayacak şekilde kapatmanızı tavsiye ederiz.

DÜKKAN HAKKINDA

Olizzi Türkiye'de faaliyete geçen bir süper-gıda markasıdır. Her zeytinyağı süper gıda özelliklerine sahip olmayabilir!