Kampanya Şartları

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 14 Temmuz 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?
Boyner: Boyner'den kazanılan 50 Hediye Paracık'ı 750 TL ve üzeri Boyner, YKM, Boyner Sports, Boyner Dynamic mağaza alışverişlerinde 50 TL değerinde kullanabilirsin. Kampanyadan en fazla 1 kere faydalanılabilir. Hediye Paracıklar, 17 Temmuz 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan Paracıklar silinecektir.

Boyner.com.tr: Boyner'den kazanılan 50 Hediye Paracık'ı 500 TL ve üzeri Boyner.com.tr alışverişlerinde 50 TL değerinde kullanabilirsin. Kampanyadan en fazla 1 kere faydalanılabilir. Hediye Paracıklar, 14 Temmuz 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan Paracıklar silinecektir.

ETS: Hediye 75 Paracık’a ek çark ile gelen 25 hediye paracık kampanyası; Hopi üyesinin Etstur’un online satış kanallarından (web sitesi, mobil site ve mobil uygulama) en fazla 100 hediye paracık olarak kullanabilecektir. Kampanyadan faydalanmak için rezervasyon sırasında konaklama yapacak kişilerden mutlaka bir kişinin Hopi ile kayıt yaptırması gerekir. Bu kampanya, 1-17 Temmuz 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilmiş satın almalar için geçerlidir. İptal edilerek aynı kişi adına aynı veya farklı tarihlerde yapılacak rezervasyonlar, Paracık kazanım hakkının dışında tutulur.Rezervasyon yapılabilecek otellerde kontenjan bittiğinde Hopi ve Etstur kampanyayı sonlandırabilir.
İptal edilen rezervasyon sonucunda; rezervasyonu yapan kişi, yeniden aynı veya farklı tarihlerde yapacağı rezervasyonlarda Paracık kazanma kampanyasından yararlanamaz. Bu kampanya diğer Etstur kampanyaları ile birleştirilemez. Hopi ve Etstur kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Sixt: SIXT rent a car genel kiralama koşulları geçerlidir. HOPİ’lilere özel %45 indirim fırsatı.Kampanyadan 01.07.2022 - 14.07.2022 tarihleri arasında yapacağınız kiralamalarda yararlanabilirsiniz. HOPİ üyeleri sixt.com.tr’deki kampanyada, alacakları promosyon kodunu girerek yapılacak araç kiralamalarında %45 indirim kazanacaklardır. Kampanya filo imkanları ile sınırlıdır. Kampanya Erzurum ve Kuşadası hariç tüm Sixt Rent a Car ofislerimizde geçerlidir.

Kiğılı: 14 Temmuz 2022 23:59 tarihine kadar, şartları sağlanan ilk alışverişine anında 150 TL İndirim kazanırsın. Kampanya; promosyon, kampanya etiketli ürünler, ceremony grubu, aksesuar, deri grubu, kozmetik, bavul, çanta, çorap ve iç giyim harici tüm ürünlerde geçerlidir. Bu indirimden yalnız 1 defa faydalanabilirsin. Kampanya Kiğılı’nın diğer indirimleriyle birleştirililebilir.

Morhipo: Morhipo'dan kazanılan 50 Hediye Paracık'ı 500 TL ve üzeri morhipo.com alışverişlerinde 50 TL değerinde kullanabilirsin. Kampanyadan en fazla 1 kere faydalanılabilir. Hediye Paracıklar, 17 Temmuz 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan Paracıklar silinecektir.

İstegelsin: İstegelsin mobil uygulamasında ve www.istegelsin.com adresinde yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanya İstanbul, Kocaeli, Ankara, İzmir, Kuşadası, Urla, Çeşme-Alaçatı, Karabağ ve Bodrum dışındaki bölgelerde kargo ile gönderim yapılmaktadır. Her kullanıcı kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir. 1 kişinin sadece 1 promosyon kodu alma hakkı vardır. Kampanya bitiş tarihine kadar kullanılmayan kodlar iptal olur. Alınan kod 17 Temmuz 2022 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanya diğer sepet indirim kampanyaları, banka ve işbirliği kampanyalarıyla birleştirilemez. Kampanya, ürünler sepete eklendikten sonra Teklif Kodu'nun kullanılmasının ardından uygulanacaktır. İptal ve iade durumlarında Teklif Kodu tekrardan kullanılamaz. Kampanyaya katılım 6.000 kişi ile sınırlıdır. Hopi ve İstegelsin kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Algida İle Kazan: Çarkta bu kampanya atanan kullanıcılar; Magnum kampanyasına katıldıklarında -sadece ilk işlemlerine özel- 2 Paracık yerine 6 Paracık, 5 Paracık yerine 15 Paracık kazanacak. Kazanımların ilk kısmı olan 2 ya a 5 Paracık hemen yüklenecek olup; kalan 4 ya da 10 Paracık ise 18 Temmuz itibarıyla yüklenecektir. Her kullanıcı kampanyadan sadece 1 defa faydalanabilir ve Magnum kampanyası kapsamında gerçekleştirdiği ilk işlem üzerinden kazanım sağalayacaktır. Kampanya, katılım sağlayan ilk 50.000 kişi için geçerlidir. Hopi ve Algida kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Hopishop: Hopishoptan seçili elektronik kategorisi dışında 1000 TL'ye kadar yapacağın alışverişlerde geçerli %25 indirim. İndirimden en fazla 1 kere faydalanabilirsin. Kazanılan indirimin 31 Temmuz 2022 23.59'a kadar kullanılması gerekmektedir. Bu tarihe kadar kullanılmayan indirim hakları silinecektir.

Beymen Club: Beymen Club'dan kazanılan 75 Hediye Paracık'ı, 1000 TL ve üzeri Beymen Club mağazalarında ve beymenclub.com web sitesinden alışverişlerinde 75 TL değerinde kullanabilirsin. Kampanyadan en fazla 1 kere faydalanılabilir. Hediye Paracıklar, 17 Temmuz 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan Paracıklar silinecektir.

Huawei: Teklif Kodunu Al butonuna tıklayarak yapacağın shop.huawei.com/tr/ sitesinden yapacağın çeşitli ürünlerde 600 tl'ye varan indirim kazan. İndirim kodları 17 Temmuz 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Çiçeksepeti Extra: Teklif Kodunu Al butonuna tıklayarak Çiçeksepeti uygulamasında yapacağın alışverişlerinde 150 TL ve üzerine 50 TL indirim kazan. İndirim sadece Çiçeksepeti Extra ürünlerinde ve 17 Temmuz 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir. Kodlar tek kullanımlıktır.

Çarktan her gün en fazla 1 defa kazanım yapılabilir. Tüm kampanyalar kazanıldıktan sonra, yeni bir kazanım olmayacaktır.

Hopi ve mağazalar kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.